Karabinek BCM RECCE 16 KMR‐A 5.56 NATO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM-750-790
  • Producent: BCM
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 8 290,00 zł 7 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek BCM model RECCE16 KMRA

Karabinek samopowtarzalny będący cywilną wersją wojskowego M4. Broń przystosowana jest do prowadzenia wyłącznie ognia pojedynczego i przeznaczona dla strzelców sportowych oraz o zacięciu taktycznym.

RECCE‐16 KMR-A wyposażony jest w chromowaną lufę o długości 406 mm, wykonaną ze stali stosowanej w lufach broni wojskowej. Zewnętrzny profil lufy określany jest jako USGI Profile i jest taki sam, jak w karabinkach M4. Lufa z zewnątrz zabezpieczona jest fosforanowaniem.

Komory zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium 7075-T6 i anodowane na czarno. Na górnej części komory zamkowej wykonana jest szyna MIL-STD-1913 umożliwiająca mocowanie przyrządów celowniczych – broń standardowo nie jest wyposażona w stałe przyrządy celownicze.

Łoże przednie wykonane jest ze stopu aluminium i wyposażone w siedem rzędów otworów systemu KEYMOD oraz szynę MIL-STD-1913 na górnej powierzchni. Łoże obejmuje całą długość lufy.

Karabinek standardowo wyposażony jest w dźwignię przeładowania BCM® Mod 4, kompensator BCM® Mod 0 i chwyt pistoletowy BCM® Mod 0

RECCE‐16 KMR-A dostarczane są z wysuwaną, regulowanej długości kolbą z tworzywa sztucznego.

Kaliber: 223Rem

Masa: 2,75 kg

Długość z kolbą wsuniętą: 80 cm

Długość z kolbą wysuniętą: 87,5 cm

 

Wyposażenie specjalne:

- system gazowy: mid length;

- urządzenie wylotowe: MOD 1 kompensator;

- rękojeść przeładowania: BCM MOD 4;

- chwyt pistoletowy: BCM MOD 3;

- podkładka kolby: BCM QD end plate;

- kolba: BCM MOD 0;

- łoże przednie: KMR Alpha 15 handguard;

- spust: BCM PNT trigger;

- kabłąk spustu: BCM trigger guard.