Best Hunters Team

15-01-2019

Best Hunters od ponad 8 lat tworzy profesjonalny zespół mistrzowskich strzelców sportowych, którzy na co dzień używają oferowane przez nas produkty. Strzelcy Ci reprezentują najwyższy poziom w zmaganiach niezależnie od tego czy są to zawody, treningi. Spośród wielu marek wybrali JP, Sphinx, Stoeger, PWS. Jest to dla nas najlepszy komplement!

Tomasz Czekala Best Hunters Team

Tomasz Czekala wielokrotny mistrz Polski w konkurencjach praktycznych. Jego cechy to zimna kalkulacja i perfekcjonizm w wykonywaniu zadań strzeleckich. Tomasz reprezentuje Klub Sportowy Proelia.

Dokonania Tomasza w strzelectwie sportowym można śledzić na jego profilu Facebook.

Michał Cudny Best Hunters Team

Michał Cudny etatowy mistrz Opena. Jego występy zawsze nacechowane są najnowszymi nowinkami. Ekspert od tuningów wszelkiego rodzaju. Michał reprezentuje Klub Sportowy Proelia. PS. Drogie Panie, Michał jest Żonaty ;)

Dokonania Michała w strzelectwie sportowym można śledzić na jego profilu Facebook.

Damian Krzyżewski Best Hunters Team

Damian Krzyżewski jeden najbardziej doświadczonych zawodników 3GUN. Uwielbia tory dające wycisk. Znany z języka równie ostrego co jego karabiny. Trzymamy go w klatce i wypuszczamy na specjalne okazje. Podobno działacz i społecznik. Damian reprezentuje Klub Sportowy ZKS Warszawa.

Dokonania Damiana w strzelectwie sportowym można śledzić na jego profilu Instagram.