Karabin Adams Arms P1 MOE k. 308Win 16″

  • 10 880,00 zł 8 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Adams Arms P1 z lufą 16” jest klasycznym karabinem AR w stonerowskim standardzie ergonomicznym i użytkowym. Lower i upper są wykonane z kutego stopu aluminium 7075-T6 anodowanego na twardo zgodnie ze specyfikacją wojskową MIL-A-8625F typ III z powłoką barwioną w klasie 2. Chwyt pistoletowy A2, regulowana, sześciopozycyjna kolba M4 i dwuoporowy spust mil-spec. Lufa o profilu government z typowym urządzeniem wylotowym A2 i komorą nabojową .308 Wichester.

Sercem kinetyki Adams Arms jest system krótkiego skoku tłoka Retro Fit. W P1 zastosowano regulator gazowy (AA Standard Block) z dwustopniową regulacją i kawałkiem szyny picatinny do montażu muszki. W pierwszym położeniu mechanizm gazowy jest dostosowany do normalnych strzelań z dowolnej amunicji, w drugim można bezproblemowo zastosować tłumik. Trzecie ustawienie zamyka całkowicie przepływ gazu wyłączając automatykę broni, a czwarte umożliwia demontaż zespołu do czyszczenia. Koncepcja jest prosta i skutecznie przetestowana przez strzelców. Cały zespół składa się z bloku gazowego, tłoczyska (popychacza) z tuleją i suwadła dostosowanego do układu tłokowego.

Istotą projektu Adams Arms jest pozostawienie bez zmian wszystkich elementów standardowego karabinu AR. W P1 MOE Adams Arms zastosował popularny wśród strzelców handguard, chwyt pistoletowy i kolbę Magpul MOE.

Zastosowanie naboju .308 Winchester pozwala wykorzystywać karabin w dalekich strzelaniach precyzyjnych i w łowiectwie.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Producent: Adam Arms
Masa: 3,62
Kaliber: .308 winchester
Długość: 87,6 cm
Skok gwintu: 1:10
Urządzenie wylotowe: tłumik płomienia a2
Długość lufy: 16"
Profil lufy: government
Materiał lufy: Stal 4150 chromowo molibdenowo wanadowa
Wykończenie lufy: QPQ
Blok gazowy: STANDARD BLOCK - 3 pozycje
Łoże: Magpul MOE
Materiał szkieletu: odkuwka 7075-T6, typ III klasa II
System gazowy: DP
Kolba: Magpul MOE, regulowana, 6 pozycji
Mechanizm spustu: dwuoporowe Mil-Spec
Chwyt: magpul moe grip
W zestawie: jeden magazynek
Gwarancja: 2 lata