Karabinek BCM MID 16 MOD 0 5.56NATO + chwyt transportowy

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM_PROMO1
  • Producent: BCM
  • Kod producenta: BCM-CARBINE-750-121

  • Historia ceny
  • 9 900,00 zł 8 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Podstawowy model karabinka bazującego na wojskowym M4, przeznaczonego do rekreacji, sportu, strzelectwa taktycznego czy obronnego w ofercie znanego i cenionego producenta klonów AR15. Będzie stanowić interesującą propozycję jako „broń na początek”, z uwagi na to, że nie wymaga żadnego doposażania na początkowym etapie przygody ze strzelectwem (poza celownikiem), a jednocześnie stanowi świetną bazę do modyfikacji dopasowujących broń do potrzeb strzelca. Karabinki BCM cieszą się popularnością i uchodzą za wytrzymałe i bezawaryjne.

Karabinek wyposażony jest w ciężką lufę o profilu government i długości 16”, z gwintem o skoku 1/7, testowaną metodami HPT (test ciśnieniowy) oraz MPI (test magnetyczny na ciągłość struktury). Komora nabojowa typu Wylde, przystosowana do amunicji .223 Rem oraz 5,56x45. Lufa wykonana jest ze stali 11595E zgodnej z MIL-SPEC i wykończona fosfatowaniem, zaś na jej końcu wykonano gwint 1/2x28, na którym nakręcony jest kompensator BCMGUNFIGHTER MOD 0 Compensator. System gazowy zastosowany w karabinku ma długość MID.

Lufa osłonięta jest polimerowym łożem z systemem mocowania KeyMod, również produkcji BCM, mocowanym w standardowy dla karabinków M4 i M16 sposób, za pomocą obejmy w podstawie muszki oraz Delta Ring.

Frezowane komory zamkowa i spustowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075 T6 wykończonego na czarno twardym anodowaniem typu III. Urządzenie spustowo-uderzeniowe PNT produkcji BCM, typu MIL-SPEC, jednooporowe z jednostronnym bezpiecznikiem typu wojskowego.

Zespół ruchomy wykonany ze stali 158 i przetestowany metodami HPT i MPI z chromowanym kluczem gazowym oraz gniazdem zamka. Rękojeść przeładowania jednostronna BCM Gunfighter.

Karabinek wyposażony jest w kolbę, chwyt pistoletowy, kabłąk i end plate BCM Gunfighter.

 

W tej promocji do karabinka w cenie promocyjnej, dostajesz chwyt transportowy GRATIS !!!

Masa: 2,95kg
Kaliber: 5,56x45 mm, .223 remington
Gwint: 1/7
Urządzenie wylotowe: BCMGUNFIGHTER MOD 0 Compensator
Długość lufy: 16"
Profil lufy: government
Materiał lufy: stal 11595E
Wykończenie lufy: fosfatowana
Łoże: polimerowe Keymode
Napinacz: jednostronny BCM Gunfighter
Gwarancja: 2 lata