Karabinek Faxon Ascent 10,5" 5.56 Modern Sporting Rifle

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1FAX-FX5110-202001
  • Producent: Faxon
  • Kod producenta: FX5110
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 4 590,00 zł
  • Niedostępny

Firma Faxon Firearms od dawna znana jest z zapewniania swoim klientom wysokiej jakości części do karabinków rodziny AR. Bazując na swoich doświadczeniach i ugruntowanej pozycj na rynku firma wchodzi teraz na rynek nowoczesnych karabinów sportowych.

Karabinki Faxon dzielą się na dwie odrębne grupy objęte programem Faxon Lifetime Guarantee: Pierwsza Linia oraz Premium.

Pierwsza Linia przeznaczona jest dla wszystkich zaczynających swoją przygodę ze strzelaniem z karabinków AR. Szukasz bardziej wyspecjalizowanej konfiguracji karabinu do zawodów, treningu lub zastosowań „taktycznych”? Linia Premium jest dla Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek Faxon Ascent to idealny wybór dla kupujących AR po raz pierwszy. Stanowiący część Pierwszej Linii Faxon, karabinek Ascent oferuje wysoką jakość, pewność działania i dobre wyposażenie „z pudełka” przy zachowaniu rozsądnej ceny. Seria broni palnej Ascent zawiera ulepszenia, które zwykle można znaleźć w droższych karabinach, ale w cenie, na którą przeciętny strzelec może sobie pozwolić. Karabinki Ascent stanowią doskonałą podstawę dla przyszłych ulepszeń, modyfikacji i rozbudowy, a jednocześnie wyposażone ssą już w standardzie w renomowane azotowane lufy, azotowane zespoły ruchome oraz ulepszone kute komory zamkowe i samonośne łoże M-LOK.

 

Masa: 2,45kg
Kaliber: 5,56x45 mm, .223 remington
Urządzenie wylotowe: urządzenie wylotowe typu a2 birdcage
Długość lufy: 10,5"
Łoże: 9" łoże w standardzie m-lok wykonane z aluminium
Suwadło: m16
System gazowy: Carbine
Napinacz: standardowy mil-spec
Kolba: sb tactical sba3 pistol brace
Chwyt: a2