Karabinek JP Enterprises JP-15 Patrol Ready Rifle + kolimator Vector Optics Centurion 1x30

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1JP- PROMO1
  • Producent: JP Rifles
  • Kod producenta: RR-JP15PR
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 9 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Zestaw promocyjny: karabinek JP-15 Patrol + kolimator Vector Optics Centurion 1x30

---

Karabinek JP-15 Patrol

Jest wiele aerów i spora część z nich bardzo dobrze strzela, jednak JP robi to inaczej i możemy się o tym przekonać od razu. Idziemy do sklepu, kupujemy pudło, w którym mamy futerał, instrukcję (wyjątkowo rzetelną i szczegółową, z zalecanym harmonogramem wymiany części), trochę akcesoriów, klucz do regulacji bloku gazowego, czapkę i... jedziemy na strzelnicę.

Spust (żółto-czerwona kombinacja sprężyn) pracuje bardzo lekko, bardzo krótko i jednostopniowo – jeśli to, co robi można określić standardowymi parametrami. Praktycznie krótkie dotknięcie uruchamia kurek, a nie jest to ostatnie słowo firmy...

Zamek – wykonany ze stali nierdzewnej, wersja JP FMOS (Full Mass Operating System) optymalizująca cykl przeładowania kosztem większej ruchomej masy i energii skierowanej na suwadło. Opcja lekka (JP Low Mass) pracuje szybciej i karabin zachowuje się bardziej stabilnie przy szybkim strzelaniu, ale musimy brać pod uwagę całość, ze sprężyną oporopowrotną i właściwą regulacją bloku gazowego.

Regulowany blok gazowy (JP Adjustable Gas Block) jest istotny ze względu na różnorodność sprężyn powrotnych i wymienne zamki. JP Enterprises była jedną z pierwszych firm eksperymentujących z regulacją bloku gazowego w klasycznym układzie gazodynamicznym AR.

Precyzyjna lufa, urządzenie wylotowe, szkielet wykonany z kutego stopu aluminium. Istotne jest zastosowanie komory nabojowej .223 Wylde i gwintu 1:8, co stanowi rozsądny kompromis pomiędzy nabojem .223 Remington i 5,56 NATO.

 

Więcej o karabinku JP-15 Patrol na stronie produktu

 

---

Kolimator Vector Optics Centurion 1x30

Kolimator Centurion 1x30 firmy Vector Optics to znakomity celownik do dynamicznych zadań na strzelnicy. Wysoki Montaż w standardzie Picatinny, umożliwia zamontowanie urządzenia na systemie AR-15 i AR 10. Urządzenie posiada 7 stopni regulacji natężenia jasności czerwonego punktu celowniczego o wymiarach 3MOA. Dodatkowo dostępne jest ustawienie do stosowania z noktowizją. Jest to wytrzymały celownik o świetnej jakości wykonania. Testowany przez producenta z kalibrem 7.62x51mm. W komplecie znajduje się uchylna osłona obiektywu.

SPECYFIKACJAktu 

Wielkość punktu: 3MOA

Średnica soczewki: 30mm

Długość: 67mm

Szerokość: 45mm

Wysokość: 39mm

Waga: 170g

Zakres regulacji: 60MOA

Zasilanie:  1 x bateria CR2032