Karabin JP Enterprises JP-15 RTAC + luneta Vector Optics Marksman

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1JP-PROMO1
  • Producent: JP Rifles
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 12 529,00 zł 10 900,00 zł
  • Niedostępny

ZESTAW: Karabin precyzyjny RR-JP15-RTAC + luneta Vector Optics Marksman 6-24x50 FFP + montaż Vortex

Karabin precyzyjny RR-JP15-RTAC jest przeznaczony do strzelania na dalekie dystanse i stanowi idealny wybór dla osób poszukujących broni szybkiej i precyzyjnie strzelającej na większe odległości. Jest to idealny wybór dla wszystkich strzelców ceniących wysoką jakość wykonania broni i preferujących karabiny samopowtarzalne.

Broń wyposażona jest w lufę precyzyjną Supermatch o długości 18 cali, cienkim profilu, z gwintem o skoku 1:8 i zakończoną urządzeniem wylotowym z serii Competition. Osłonięta jest ona łożem Mk III Rapid Configuration o długości 15,5”. W karabinku zastosowano system gazowy o długości „rifle” z regulowanym blokiem gazowym.

Zespół ruchomy karabinka to suwadło FMOS QPQ wykonane z nierdzewnej stali, w której osadzono ulepszony zamek. Zespół ruchomy współpracuje z „klasycznym” bufferem ze specjalną, ulepszoną sprężyną JP.

Broń wyposażona jest w stałą kolbę Magpul MOE Fixed.

Karabinek RR-JP15-RTAC jest gotowy do użycia bezpośrednio po wyjęciu go z pudełka – wystarczy założyć swoją ulubioną lunetę i dwójnóg.

 

---

Marksman to lunety sprawdzone na każdym polu zastosowań. Model 6-24x50 posiada specjalnie zaprojektowaną siatkę celowniczą w pierwszym planie. Oznacza to że obraz siatki powiększa się wraz ze zwiększaniem powiększenia obrazu w lunecie. Pionowe i poziomowe zewnętrzne bębny balistyczne z wyraźnym "klikiem"(1/10MIL) o zakresie regulacji 60 MOA (17,5MIL). Pokrętło regulacji paralaksy. Te cechy sprawiają że lunety Marksman są świetną propozycja dla strzelca sportowego, poszukującego dobrej jakości celownika w rozsądnej cenie. Produkt w szczególności rekomendujemy do użycia z karabinkami bocznego zapłonu oraz precyzyjnymi wiatrówkami. Powtarzalność nastaw została sprawdzona podczas wielu testów wytrzymałościowych w procesie produkcji. Luneta sprawdzi się nawet przy obciążeniach wywołanych przez odrzut kalibru .338 Lapua Magnum. 

Masa: 3.5 kg
Długość: 95cm
Kaliber: .223 Remington
Gwint: 1/8
Urządzenie wylotowe: kompensator jp competition series compensator
Długość lufy: 18''
Lufa: supermatch 18”, light contour
Wykończenie lufy: powłoka teflonowa
System gazowy: Rifle
Mechanizm spustu: 3,5-4 lbs