Karabinek PWS PCC 16" Rifle

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: PWS9PCC16
 • Producent: Primary Weapons Systems
 • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
 • szt.
 • 5 900,00 zł
 • Niedostępny

Primary Weapon Systems

Primary Weapon Systems jest jedną z bardzo niewielu firm, która projektuje od podstaw i z sukcesem wprowadza na rynek karabiny AR z systemem tłokowym. Broń z PWS Long Stroke Piston System należy do najbardziej niezawodnych i cieszy się uznaniem służb i strzelców sportowych. Skuteczność PWS jest stale weryfikowana zarówno w realnych sytuacjach bojowych przez wyposażone w nią jednostki specjalne, jak i w dużych obciążeniach w ramach treningu, rywalizacji sportowej, czy w testach wytrzymałościowych przeprowadzonych przez niezależnych użytkowników. Staranność i najwyższa jakość wykonania każdego elementu przekłada się wprost na skuteczność i trwałość karabinu. Jest to broń produkowana przez zespół doświadczonych strzelców dla strzelców. Firma jest elastyczna i otwarta na wszelkie sugestie użytkowników. Ma to bezpośredni wpływ na ciągły proces doskonalenia karabinów PWS.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

PWS PCC staje się przebojem rynkowym. Ergonomia, manipulatory, zachowanie broni, pozostawanie zamka w tylnym położeniu po opróżnieniu magazynka – wszystko to dokładnie odzwierciedla karabin AR. Szkielet (upper, lower) są aerowskie, z różnicą w przycisku zwalniania magazynka. Wynika ona z dostosowania do innego naboju i magazynka. Broń jest lekka i z krótką lufą ma świetną manewrowość. Długa szyna picatinny na osłonie lufy wykonanej w systemie M-LOK pozwala montować dowolną optykę i wyposażenie dodatkowe. Dzięki amunicji 9 mm PARA strzelanie staje się bardziej ekonomiczne i mamy dostęp do strzelnic z dopuszczeniem ograniczonym do energii pocisku pistoletowego. Do PCC 9 pasują popularne magazynki glocka, również długie. Zgodnie z deklaracją producenta, broń przeznaczona jest do bardzo intensywnego używania, bez ograniczeń.

 

 • PWS PCC 9 zachowuje pełen standard funkcjonalny i użytkowy karabinów platformy AR z wyjątkiem dopychacza naboju w komorze.
 • Amunicja 9 mm PARA pozwala wykorzystywać broń na strzelnicach pistoletowych.
 • System PWS PCC Blow Back zintegrowany z urządzeniem oporopowrotnym Bolt Carrier Group gwarantuje niezawodność działania.
 • Masa broni i zastosowane w PCC 9 urządzenie wylotowe dobrze stabilizuje broń i redukuje wrażenie odrzutu.
 • Pełna osłona lufy, długa szyna picatinny i system M-LOK pozwalają na bezproblemowy montaż dowolnego wyposażenia dodatkowego.
 • Lufa 16” z gwintem 1:10 zapewnia energię i skuteczną celność w granicach znacznie przekraczających pistoletowy dystans strzelań.

Specyfikacja

Masa: 3,1 kg
Długość: 82,5 cm (kolba złożona), 91,4 cm (kolba rozłożona)
System gazodynamiczny: odrzut zamka swobodnego
Kaliber: 9 mm parabellum
Gwint: 1/10
Urządzenie wylotowe: kompensator pws pcc9
Długość lufy: 16.1"
Materiał lufy: premium 41v50
Łoże: pws free float, system m-lok i górna szyna picatinny
Szkielet: frezowany pws pcc-9
Materiał szkieletu: aluminium 6061 t6
Wykończenie szkieletu: anodowanie
Materiał zamka: stal nierdzewna
Zamek: pws pcc-9
Wykończenie zamka: fnc life hd
Suwadło: pws pcc-9
Materiał suwadła: stal nierdzewna
Wykończenie suwadła: fnc life hd
Napinacz: obustronny radian raptor-lt
Kolba: bravo company usa® buttstock
Urządzenie powrotne: pws enhanced pcc
Mechanizm spustu: jednostopniowy mil-spec | 2.5 kg - 2.9 kg
Chwyt: bravo company usa® pistol grip
Bezpiecznik: standardowy mil-spec
W zestawie: czapka, instrukcja obsługi, pudełko kartonowe, zestaw akcesoriów pws
Gwarancja: 2 lata
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe, Strzelectwo dynamiczne