Karabinek Smith & Wesson M&P15 Sport II

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1SW-MP15-10202
  • Producent: Smith & Wesson
  • Kod producenta: 10202
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 5 690,00 zł 4 790,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

 

Karabinek Smith&Wesson Model M&P15 Sport II

Karabinek sportowy, idealny do treningu podstawowego, nawiązujący do rozwiązań konstrukcyjnych broni autorstwa E. Stonera (M4/M16). W modelu M&P15 Sport II  zastosowany został układ gazowy z przewodem odprowadzającym gazy bezpośrednio na suwadło, jak w broni Stonera, oraz ręczny dopychacz suwadła.

Karabinek jest wzorowany na wczesnych wersjach karabinków M4 i wyposażony jest w charakterystyczne, okrągłe łoże przednie wykonane z polimerów i składające się z dwóch symetrycznych połówek. Także wysuwana, 6-pozycyjna kolba jest kopią kolby zastosowanej w pierwowzorze.

Broń wyposażona jest w mechaniczne przyrządy celownicze – składany przeziernik Magpul Folding MBUS, montowany na szynie uniwersalnej, oraz stałą, regulowaną muszkę umieszczoną na charakterystycznej, trójkątnej podstawie.

Na grzbiecie komory zamkowej wykonano szynę zgodną ze standardem Picatinny (MIL-STD-1913), na której można montować optyczne i elektrooptyczne przyrządy celownicze.

16-calowa lufa karabinka wykonana jest ze stali chromowo-molibdenowej 4140CM. Suwadło, zamek oraz klucz gazowy są chromowane w celu zwiększenia ich wytrzymałości.

Do karabinka pasują standardowe akcesoria broni rodziny M4 i jej klonów, takie jak kolby czy chwyty, co daje użytkownikowi pełną dowolność w ich wyborze i modyfikacji Model M&P15 Sport II.

W ukompletowaniu karabinka znajduje się jeden magazynek Magpul P-MAG.

 

Kaliber: 223Rem

Lufa: 16 cali, stal 4140 CrMo

Urządzenie wylotowe: standardowe, typu A2

Łoże przednie: typu M4, dwudzielne, polimerowe

Kolba: M4 mil-spec, 6-położeniowa

Komora zamkowa: ze stopu aluminium 7075 T6, anodyzowana na czarno

Komora spustowa: typu AR15

Urządzenie spustowe: wyłącznie do prowadzenia ognia pojedynczego

Masa: 2,9 kg