Karabinek Stag Arms PXC-9 SBR k.9x19

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1STAG-1500003
  • Producent: Stag Arms
  • Kod producenta: STAG81000015
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 6 890,00 zł
  • Niedostępny

STAG ARMS

Dzisiaj w Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, Stag Arms jest jedną z najlepiej sprzedających się marek broni. Karabiny Staga są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Są oceniane przez użytkowników jako proste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Stag Arms z siedzibą w New Britain w stanie Connecticut wyróżnia przede wszystkim własne, rozległe zaplecze produkcyjne. 80% elementów broni jest produkowanych samodzielnie, dzięki czemu firma ręczy za jakość nie tylko całości produktu, ale także jego podzespołów oraz pracę całego układu. Stag Arms, zgodnie z przyjętym założeniem, dostarcza gotowy karabin, dzięki temu klient może przysłowiowo „wyjąć go z pudła” i spróbować swoich sił na strzelnicy. Polscy strzelcy, realizując swoją pasję, otrzymują wyjątkowe gwarancje, pełne wsparcie serwisowe, dostępność części i wyposażenia opcjonalnego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek PCC z lufa o długości 10”, przeznaczony zarówno do sportu, jak i strzelectwa „taktycznego” czy rekreacyjnego. Zasilany jest amunicją 9 mm x 19 PARA z dwurzędowych magazynków od pistoletu Glock i zbudowany w układzie znanym z karabinków rodziny AR, przez co stanowi idealną alternatywę tańszego treningu dla strzelców używających na co dzień karabinków AR.

Broń działa na zasadzie odrzutu zamka swobodnego – jest to zamek o oryginalnej, autorskiej konstrukcji STAG, poprawiającej współpracę zamka z lufą oraz zapewniającej płynność pracy, łatwość dosyłania naboju do komory, a także trwałość i niezawodność broni.

Stag PXC-9 10" SBR ma lufę wykonaną ze stali 4150 CMV wykończoną azotowaniem, z gwintem o skoku 1:10 oraz gwintem pod urządzenie wylotowe 1/2x28.

Karabinek w standardzie wyposażony jest w manipulatory będące odpowiednikiem znanych z karabinków AR (z jednostronnym bezpiecznikiem) – standardowy spust jest wymienny z tymi z karabinków na amunicję .223. Dodatkowo w przedniej części gniazda magazynka, po lewej stronie umieszczono drugi przycisk zwalniania zatrzasku magazynka, obsługiwany lewą ręką podczas wymiany magazynków.

Karabinek wyposażono w aluminiowe łoże z szyną MIL-STD-1913 w górnej części oraz systemem M-LOK na bocznych i dolnej.

Kaliber: 9x19 mm Luger
Gwint: 1/10
Długość lufy: 10"
Materiał lufy: 4150 cmv steel, azotowana
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe, Strzelectwo dynamiczne, Myślistwo
Łoże: stag 9" m-lok sl
Napinacz: standardowy mil-spec
Kolba: magpul moe sl-k stock
Mechanizm spustu: jednostopniowy mil-spec
Chwyt: magpul moe pistol grip
W zestawie: instrukcja obsługi, jeden magazynek
Gwarancja: 2 lata