KRISS VECTOR SDP 9x19 + składana kolba

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1KRISS-PROMO1
  • Producent: KRISS
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 7 289,00 zł 6 490,00 zł
  • Niedostępny

KRISS USA to firma oferująca nowatorskie rozwiązania dla strzelectwa sportowego i taktycznego. Innowacyjne produkty tej firmy są projektowane pod kątem maksymalnej optymalizacji dla użytkownika. Misją KRISS USA jest wprowadzanie nowych standardów zmieniających rynek broni w zakresie innowacyjności, jakości wykonania oraz atrakcyjnej linii produktów.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

KRISS VECTOR Gen II SDP w zestawie ze składaną kolbą

Najmniejsza wersja kultowego pistoletu maszynowego KRISS Vector przystosowana do sprzedaży na rynku cywilnym. Jest odmianą samopowtarzalną, przystosowaną wyłącznie do prowadzenia ognia pojedynczego i pozbawioną przełącznika rodzaju ognia. Mimo to zachowuje oryginalny układ konstrukcyjny oraz mechanikę wersji samoczynno-samopowtarzalnej. Cechą charakterystyczną Vectora jest umieszczenie komory spustowej ponad komorą zamkową, w której znajduje się lufa i zamek z suwadłem, wykonujący ruch po odwróconej literze L, dzięki czemu redukowany jest w znacznym stopniu odrzut i podrzut broni podczas strzelania. Dodatkowo lufa umieszczona jest znacznie poniżej osi spustu, co pozwala na bardzo łatwą kontrolę Vectora podczas strzelania. Broń zasilana jest z magazynków od pistoletu Glock, w tym o zwiększonej pojemności (do 50 sztuka amunicji).

Vector SDP w standardzie wyposażony jest w mechaniczne, składane przyrządy celownicze Magpul MBUS.

 

 

 Modułowość Vectora pozwala na zmianę kalibru dosłownie w kilka sekund.

 Kompatybilność z magazynkami Glock...

 Gwint pod urządzenie wylotowe daje możliwość zastosowania "ulubionego" kompensatora.

 

 

 

Masa: 2,7 kg
Kaliber: 9x19
Długość: 42,5cm
Długość lufy: 5,5"
Mechanizm spustu: jednooporowy