Karabinek BCM EAG Carbine 5.56 NATO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM-741-EAG-Color
  • Producent: BCM
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 11 990,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek BCM model EAG Carbine (BLK or FDE)

Karabinek samopowtarzalny będący cywilną wersją wojskowego M4. Broń przystosowana jest do prowadzenia wyłącznie ognia pojedynczego i przeznaczona przede wszystkim dla strzelców o zacięciu taktycznym.

EAG Carbine wyposażony jest w chromowaną lufę o długości 406 mm, wykonaną ze stali stosowanej w lufach broni wojskowej. Zewnętrzny profil lufy określany jest jako USGI Profile i jest taki sam, jak w karabinkach M4. Lufa z zewnątrz zabezpieczona jest fosforanowaniem.

Komory zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium 7075-T6 i anodowane na czarno. Na górnej części komory zamkowej wykonana jest szyna MIL-STD-1913 umożliwiająca mocowanie przyrządów celowniczych – broń standardowo wyposażona jest w stałą muszkę na węźle gazowym i składany przeziernik montowany na szynie.

Łoże przednie o długości 9 cali wykonane jest ze stopu aluminium i wyposażone w cztery zestawy szyn MIL-STD-1913 na godzinie 12, 3, 6 i 9.

EAG Carbine jest zestawem gotowym do strzelania zaraz po wyjęciu z pudełka i obejmuje: karabinek, łoże przednie LaRue Tactical, chwyt przedni i osłony szyn RIS TangoDown, montaż pasa nośnego, składany przeziernik Troy Ind, pas nośny VTAC, montaż do latarki VTAC oraz latarkę SureFire P2X.

Kaliber: 223Rem

Masa: 2,85 kg

Długość z kolbą wsuniętą: 80 cm

Długość z kolbą wysuniętą: 87,5 cm

 

Karabinek dostępny jest z dodatkami w kolorze czarnym oraz Flat Dark Earth.

Wyposażenie specjalne:

- łoże przednie: LARUE 9” tactical;

- chwyt przedni: Tangodown QA vertical Grip-K;

- chwyt pistoletowy: BCM MOD 3;

- podkładka kolby: BCM QD end plate;

- kolba: BCM MOD 0;

- spust: BCM PNT trigger;

- kabłąk spustu: BCM trigger guard;

- mocowanie pasa: VTAC light mount;

- pas nośny: VTAC padded sling;

- latarka: Surefire G2 LED

- magazynek: BCM w/ magpul follower.