Karabinek BCM HSP The Jack 5.56 NATO

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM-790-JACK-01
  • Producent: BCM
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 11 900,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek BCM model HSP The Jack

Karabinek samopowtarzalny będący cywilną wersją wojskowego M4. Broń przystosowana jest do prowadzenia wyłącznie ognia pojedynczego i przeznaczona przede wszystkim dla strzelców o zacięciu taktycznym.

HSP ‐ The Jack wyposażony jest w chromowaną lufę o długości 406 mm, wykonaną ze stali stosowanej w lufach broni wojskowej. Zewnętrzny profil lufy określany jest jako USGI Profile i jest taki sam, jak w karabinkach M4. Lufa z zewnątrz zabezpieczona jest fosforanowaniem.

Komory zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium 7075-T6. Na górnej części komory zamkowej wykonana jest szyna MIL-STD-1913 umożliwiająca mocowanie przyrządów celowniczych.

HSP ‐ The Jack jest zestawem gotowym do strzelania zaraz po wyjęciu z pudełka i obejmuje: karabinek, łoże przednie Geissele SMR Mk1, chwyt pistoletowy i rękojeść przeładowania BCMGUNFIGHTER, montaż pasa nośnego, spust ACT Trigger ALG Defence, skłądane przyrządy celwonicze Troy Ind, kolbę B5 Systems SOPMOD Bravo Stock oraz latarkę Inforce WML-HSP.

Kaliber: 223Rem

Masa: 3,2 kg

Długość z kolbą wsuniętą: 82,5 cm

Długość z kolbą wysuniętą: 90 cm

 

Karabinek wykończony jest powłoką Cerakote Joint Force Enterprises Applied HSP Disruptive Grey.

Wyposażenie specjalne:

- system gazowy: mid length;

- chwyt pistoletowy: BCM MOD 1;

- spust: ALG Defense ATC trigger;

- łoże przednie: Geissele super modular rail Mk 1;

- montaż latarki: Haley Strategic Thorntail Offset Mount;

- latarka: Inforce WML-HSP;

- kolba: B5 System SOPMOD Bravo;

- pokrycie: Ceraktoe.