Karabinek BCM Recce 14 KMR‐A 5.56 NATO
- Dodaj recenzję:
- Kod: 1BCM-780-790
- Producent: BCM
-
Dostępność:
Dowiedz się o dostępność
- szt.
- 8 900,00 zł 7 690,00 zł
Karabinek BCM model RECCE‐14 KMR‐A
Karabinek samopowtarzalny będący cywilną wersją wojskowego M4. Broń przystosowana jest do prowadzenia wyłącznie ognia pojedynczego i przeznaczona dla strzelców sportowych oraz o zacięciu taktycznym.
RECCE‐14 KMR-A wyposażony jest w chromowaną lufę o długości 365 mm, wykonaną ze stali stosowanej w lufach broni wojskowej. Zewnętrzny profil lufy określany jest jako USGI Profile i jest taki sam, jak w karabinkach M4. Lufa z zewnątrz zabezpieczona jest fosforanowaniem.
Komory zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium 7075-T6 i anodowane na czarno. Na górnej części komory zamkowej wykonana jest szyna MIL-STD-1913 umożliwiająca mocowanie przyrządów celowniczych – broń standardowo nie jest wyposażona w stałe przyrządy celownicze.
Łoże przednie wykonane jest ze stopu aluminium i wyposażone w siedem rzędów otworów systemu KEYMOD oraz szynę MIL-STD-1913 na górnej powierzchni. Łoże obejmuje całą długość lufy.
Karabinek standardowo wyposażony jest w dźwignię przeładowania BCM® Mod 4, kompensator BCM® Mod 1 i chwyt pistoletowy BCM® Mod 1
RECCE‐14 KMR-A dostarczane są z wysuwaną, regulowanej długości kolbą z tworzywa sztucznego.
Kaliber: 223Rem
Masa: 2,7 kg
Długość z kolbą wsuniętą: 79 cm
Długość z kolbą wysuniętą: 86,2 cm
Wyposażenie specjalne:
- system gazowy: mid length;
- urządzenie wylotowe: MOD 1 kompensator;
- rękojeść przeładowania: BCM MOD 4;
- chwyt pistoletowy: BCM MOD 3;
- podkładka kolby: BCM QD end plate;
- kolba: BCM MOD 1;
- łoże przednie: KMR Alpha 13 handguard;
- spust: BCM PNT trigger;
- kabłąk spustu: BCM trigger guard.