Karabinek BCM Recce 14 5.56 NATO

  • Add feedback:
  • Code: 1BCM-780-140
  • Manufacturer: BCM
  • 7,790.00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Karabinek BCM model RECCE14

Karabinek samopowtarzalny będący cywilną wersją wojskowego M4. Broń przystosowana jest do prowadzenia wyłącznie ognia pojedynczego i przeznaczona dla strzelców sportowych oraz o zacięciu taktycznym.

RECCE‐14 wyposażony jest w chromowaną lufę o długości 368 mm, wykonaną ze stali stosowanej w lufach broni wojskowej. Zewnętrzny profil lufy określany jest jako USGI Profile i jest taki sam, jak w karabinkach M4. Lufa z zewnątrz zabezpieczona jest fosforanowaniem.

Komory zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium 7075-T6 i anodowane na czarno zgodnie z specyfikacją MIL-A-8625F, Typ III, Klasa 2. Na górnej części komory zamkowej wykonana jest szyna MIL-STD-1913 umożliwiająca mocowanie przyrządów celowniczych – broń standardowo nie jest wyposażona w stałe przyrządy celownicze.

Łoże przednie, samonośne o długości 12 cali wykonane jest ze stopu aluminium i wyposażone w cztery zestawy szyn MIL-STD-1913 na godzinie 12, 3, 6 i 9.

Karabinek standardowo wyposażony jest w dźwignię przeładowania BCM® Mod 4, kompensator BCM® Mod 1 i chwyt pistoletowy BCM® Mod 1

RECCE‐14 dostarczane są z wysuwaną, regulowanej długości kolbą z tworzywa sztucznego.

Kaliber: 223Rem

Masa:2,85 kg

Długość z kolbą wsuniętą:80 cm

Długość z kolbą wysuniętą: 87,5 cm 

 

Wyposażenie specjalne:

- system gazowy: mid length;

- urządzenie wylotowe: MOD 1 kompensator;

- rękojeść przeładowania: BCM MOD 4;

- chwyt pistoletowy: BCM MOD 3;

- podkładka kolby: BCM QD end plate;

- kolba: BCM MOD 0;

- łoże przednie: aluminiowe z szynami Picatinny;

- spust: BCM PNT trigger;

- kabłąk spustu: BCM trigger guard.