Pistolet CZ P-07 cal. 9mm Luger; decocking + manual safety

  • 2 949,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Czeskie Zakłady Zbrojeniowe czyli Česká zbrojovka, a.s. to producent znanych na całym świecie pistoletów. Nieprzerwanie od wielu lat w ofercie znaleźć można pistolety służbowe, sportowe jak i rekreacyjne. W naszej ofercie znajdują się najpopularniejsze modele pistoletów jak P09, P07, Shadow 1, Shadow 2, Tactical Sport czy Kadet.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

CZ P-07

CZ P-07 to kompaktowy pistolet z systemem SA/DA posiadający zewnętrzny kurek. Szkielet został wykonany z wytrzymałego polimeru. Dzięki świetnej celności i niezawodności w różnych warunkach klimatycznych model ten świetnie się sprawdza jako broń służbowa. W zestawie znajduje się decocker i bezpiecznik nastawny.

Kaliber: 9 mm

Pojemność magazynka: 15 naboi

Mechanizm spustowy: SA/DA

Chwyt: Polimer

Długość całkowita: 185mm

Długość lufy: 95mm

Wysokość: 137mm

Szerokość: 37mm

Waga: 800g