Pistolet GLOCK 17 Gen 3 + przerywacz Ghost 3.5 Ultimate + amunicja Fiocchi 9x19 FMJ

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1GLOCK_PROMO1
  • Producent: Glock Gesellschaft mbH
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 3 495,00 zł 3 190,00 zł
  • Niedostępny

GLOCK 17 Gen 3 9mm

Pistoletu Glock 17 nikomu przedstawiać nie trzeba, bo to klasyka, a pistolet Glock 17 III generacji przez wielu strzelców uznawany był za najlepszą wersję do czasu wejścia generacji V. Jednak mimo pojawienia się jej, nadal wielu strzelców decyduje się na zakup starszej wersji doceniając zastosowane w niej rozwiązania.

Od najnowszych wersji Glocka generację III łatwo można odróżnić po charakterystycznym, „dwukołkowym” spuście - nowsze pistolety mają już tylko jeden kołek mocujący urządzenie w broni. Kolejną charakterystyczną cechą jest chwyt z wyprofilowanymi „półeczkami” rozdzielającymi palce, bez nakładek zmieniających rozmiar.

Zainstalowany w broni standardowy spust przez wielu uważany jest za jeden z lepszych montowanych fabrycznie w Glockach, a do tego jest banalnie prosty do zmodyfikowania. Sprzyja temu prosta konstrukcja i nieprzebrana ilość akcesoriów do modyfikacji spustu i innych elementów Glocków III generacji dostępnych w sklepach, a przy tym łatwych do samodzielnego montażu przez osoby o podstawowych zdolnościach manualnych. Akcesoria są tanie, powszechnie dostępne i produkowane przez wiele firm, więc każdy znajdzie to, co mu jest potrzebne. Także magazynki do Glocka 17 są ogólnie dostępne, niedrogie i pochodzą od różnych producentów, w tym renomowanych, jak choćby Magpul.

To, za co ceni się Glocki, zwłaszcza starszych generacji, jest ich legendarna trwałość, którą zawdzięczają polimerowemu szkieletowi oraz słynnej, poligonalnej lufie, z której można wystrzelić dziesiątki tysięcy pocisków bez zauważalnego spadku parametrów.

 

---

Przerywacz Ghost Ultimate 3.5 lb

Przerywacz Ultimate 3.5 wyposażono w kanały czyszczące, usuwające zanieczyszczenia i zapewniające płynną pracę urządzenia spustowego przy wydłużonym czasie międzyobsługowym broni. Redukują one osadzanie zanieczyszczeń na elementach urządzenia spustowego, dzięki czemu użytkownik ma pewność działania nawet niewyczyszczonego pistoletu. Ich zastosowanie zmniejsza grubość szkieletu przerywacza o 33%, co z kolei zwiększa szybkość resetu spustu.

Wszystkie newralgiczne powierzchnie przerywacza współpracujące z innymi elementami pistoletu zostały fabrycznie wypolerowane, dzięki czemu uzyskano bardzo wysoką płynność pracy mechanizmu spustowego oraz redukcję oporu języka spustowego do poziomu około 1,6 kg.

Przerywacz Ghost Ultimate 3.5 należy do kategorii Drop-in i nie wymaga dopasowywania go do konkretnego egzemplarza pistoletu.

 

---

Paczka amunicji Fiocchi 9mm luger FMJ