Pistolet SIG SAUER P320 Full-Size k.9mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1SIG-P320-FS
  • Producent: Sig Sauer
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 2 990,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Recenzja tego produktu znajduje się na naszym blogu, zapraszamy do przeczytania artykułu

SIG P320 jest bronią z polimerowym szkieletem i pierwszym pistoletem w ofercie Sig Sauer wyposażonym w bezkurkowy, bijnikowy mechanizm spustowo – uderzeniowy z samonapinaniem. Został opracowany z myślą o wyposażeniu służb mundurowych i wojska.
P320 charakteryzuje się prostą (jedynie 22 części), modułową budową, dzięki czemu można łatwo dokonywać konwersji oraz dostosować broń do indywidualnych wymagań, np. poprzez wymianę mechanizmu spustowego stanowiącego jeden moduł. Możliwe jest także przystosowanie pistoletu do strzelania amunicją różnych kalibrów.

P320 jest bronią w pełni dostosowaną do użycia przez strzelców lewo- i praworęcznych – ma zdublowane wszystkie manipulatory. Pistolet nie ma żadnych zewnętrznych bezpieczników nastawnych – możliwe jest jednak wyposażenie go w bezpiecznik chwytowy oraz bezpiecznik w spuście. Za zabezpieczenie broni odpowiada blokada iglicy zwalniana spustem oraz bezpiecznik magazynkowy.

Użytkownik ma możliwość wyboru jednego z trzech modułów chwytu w rozmiarze małym, średnim i dużym. Szkielet broni ma w przedniej części wyprofilowaną uniwersalną szynę montażową zgodną ze standardem Pictainny (MIL-STD-1913).

Pistolety serii P320 dostępne są w wersjach: Full-Size, Carry, Compact, Subcompact. 

P320 FULL-SIZE

Mechanizm spustowo-uderzeniowy: bijnikowy, wyłącznie podwójnego działania

Siła spustu: 5,5 – 7,5 lbs

Długość: 203 mm

Wysokość: 140 mm

Szerokość: 35,5 mm

Długość lufy: 119 mm

Długość linii celowniczej: 168 mm

Masa: 833 g

Pojemność magazynka: 17 naboi

Przyrządy celownicze: CONTRAST SIGHT lub SIGLITE® night Sights (w cenie 3190zł)

Szkielet: polimerowy, czarny

Wykończenie powierzchni metalowych: Nitron®

W zestawie znajdują się dwa magazynki.