Pistolet Sig Sauer P320 X-Full

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1SIG-P320-XF-9-BRX3
  • Producent: Sig Sauer
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 4 790,00 zł 4 300,00 zł
  • Niedostępny

SIG SAUER

SIG Sauer to nazwa marki używana przez dwie siostrzane firmy zaangażowane w projektowanie i produkcję broni palnej. Oryginalna firma, SIG Sauer GmbH została uteorzona w 1976 roku jako partnerstwo między Schweizerische Industrie Gesellschaft (SIG) w Szwajcarii a JP Sauer & Sohn z Niemiec. Oddzielna firma została założona w USA w 1985 roku pod nazwą SIGARMS, aby importować i dystrybuować broń palną SIG Sauer do Stanów Zjednoczonych. Firma została przemianowana na SIG Sauer Inc. w 2007 roku.

Początki firmy SIG Sauer leżą w firmie Swiss Wagon Factory założonej w 1853 roku przez Friedricha Peyera im Hof , Heinricha Mosera i Johanna Conrada Nehera. W 1860 roku ich karabin wygrał konkurs szwajcarskiego Federalnego Ministerstwa Obrony, w wyniku którego przyznano kontrakt na produkcję 30 000 karabinów Prelaz-Burnand. Po otrzymaniu zamówienia na produkcję karabinów nazwę firmy zmieniono na Schweizerische Industrie Gesellschaft (SIG).

W 2017 roku SIG Sauer pokonała konkurencję (Smith & Wesson, Beretta, FN, Glock) w ramach programu XM17 MHS (Modular Handgun System). P 320 zastąpił trzydziestoletnią Berettę M9. Firma o olbrzymiej renomie, produkująca świetną i drogą broń w oparciu o dość tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne, zdecydowała się na zupełnie nową koncepcję.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 0.84 kg
Długość: 208 mm
Kaliber: 9 mm parabellum
Długość lufy: 119 mm
Muszka: xray3 front
Przeziernik: night sight rear plate
Materiał zamka: stal nierdzewna
Mechanizm spustu: striker, x series straight
Gwarancja: 2 lata
Zastosowanie: Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe, Strzelectwo dynamiczne