Stag Arms 15 Tactical + kolimator Vector Optics Maverick 1x22

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: Stag_promo2
  • Producent: Stag Arms
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 5 840,00 zł 5 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

ZESTAW PROMOCYJNY

Karabinek Stag Arms 15 Tactical w zestawie z kolimatorem Vector Optics Maverick

---

Stag 15 Tactical

Można przyjąć, w pewnym uproszczeniu, że Stag 15 Tactical jest karabinem pozycjonującym się w środku rozbudowanej oferty Stag Arms ze względu na swoje parametry techniczne i przeznaczenie.

Karabin taktyczny musi być maksymalnie zoptymalizowany i w ten sposób dostosowany do skutecznego działania w różnorodnych, czasami bardzo trudnych sytuacjach.

Po pierwsze – masa broni. Stag 15 Tactical ma masę niecałych 3 kg bez amunicji – to mało.

Po drugie – lufa. 16” to dobry wybór przy oczywistym założeniu strzelania na małe i średnie odległości. Zastosowano komorę do naboju 5,56 NATO i gwint 1:7 typowy dla tego pocisku. Jest to rozwiązanie preferowane w broni służbowej i wojskowej wskazujące na ciężki pocisk ze wszystkimi konsekwencjami balistycznymi (z balistyką końcową włącznie). Koncepcja dobra, zapewniająca celność i skuteczność.

Kolejnym cennym elementem kompilacji jest użyta osłona lufy. Handguard ma długość 13,5”, bardzo małą średnicę (SL – Slimline), jest mocno powycinany i lekki. Zaprojektowany w systemie M-LOK z szyną picatinny na pełnej długości z komorą zamkową włącznie. Zaskakująca jest znakomita ergonomia tak wąskiej osłony uzupełniona regulowaną kolbą CTR i chwytem MOE Magpul.

W Stag 15 Tactical zastosowano bezpośredni system gazodynamiczny DI z nieregulowanym, niskim blokiem gazowym. Ogranicza to masę broni, co w efekcie poprawia manewrowość i zasadniczo upraszcza pracę zespołu suwadła. Ma to znaczenie dla niezawodności karabinu.

Tactical jest karabinem AR z klasycznym układem funkcjonalnym wbudowanym w zupełnie nowe rozwiązanie użytkowe. Mechanizm spustowy jest jednostopniowy, dość twardy, o dużym oporze.

Stag 15 Tactical jest taktyczny – zgodnie z definicja słowa – pozwala osiągać zamierzone cele w określonych warunkach.

 

Specyfikacja karabinka dostępna na stronie produktu.

 

---

Kolimator Vector Optics Maverick 1x22

Kolimator Maverick 1x22 Gen II firmy Vector Optics to znakomity celownik do dynamicznych zadań na strzelnicy. W komplecie znajdują się dwa montaże na szynę picatinny. Wysoki Montaż z system blokady QD oraz niski. Umożliwia to dopasowanie celownika na dany rodzaj broni w tym na systemie AR-15 i AR 10. Urządzenie posiada 11 stopni regulacji natężenia jasności czerwonego punktu celowniczego o wymiarach 3MOA. Jest to wytrzymały celownik o świetnej jakości wykonania. 

SPECYFIKACJA

Wielkość punktu: 3MOA

Średnica soczewki: 22 mm

Długość: 76 mm

Szerokość: 44 mm

Wysokość: 38 mm

Waga: 188 g

Zakres regulacji: 100 MOA

Zasilanie: CR2032