Strzelba Stoeger M3000 Shotgun Black Synthetic

  • 2 900,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Stoeger to założona w 1924r firma produkująca niezawodną i przystępną cenowo broń. Produkty tej firmy docenione zostały na całym świecie. Oferują znakomite walory użytkowe i odpowiadają na sprecyzowane wymagania użytkowników.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

 

M3000 to seria wysokiej klasy strzelb samopowtarzalnych firmy Stoeger z komorą 76mm. Takie rozwiązanie pozwala na zastosowanie nabojów 12/70 oraz 12/76.

Samopowtarzalna strzelba Stoeger M3000 Shotgun Black Synthetic przeznaczona do polowań, w szczególności na kaczki oraz inne ptactwo łowne. Jest to solidna, niezawodna i uniwersalna broń myśliwska strzelająca amunicją magnum. Cechą charakterystyczną broni jest wyposażenie jej w lekki, szybki i niezawodny zespół ruchomy Inertia Driven® składający się z niewielkiej liczby części. Na lufie strzelby wykonana jest wentylowana, rowkowana szyna, na której końcu znajduje się światłowodowa muszka ułatwiająca celowanie. Dodatkowo, komora zamkowa M3000 przystosowana jest do mocowania optyki z montażami typu Weaver. W zestawie czoki: IC, M, F. Osada strzelby wykonana jest z tworzywa sztucznego z wyprofilowanym chwytem. Kolba zakończona jest elastyczną stopką odpowiadającą ze redukcję odrzutu i ma możliwość dostosowania do budowy strzelca za pomocą dołączonych podkładek. Broń wykonana w całości w kolorze czarnym.

System Inertia Driven

 

 

Specyfikacja

Masa: 3,3 kg
Kaliber: 12/70, 12/76
Długość lufy: 610 mm, 660 mm, 710 mm, 760 mm
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Myślistwo