TIKKA T3X Lite + montaż + luneta Schmidt & Bender Klassik 2,5-10x56

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 5100
 • Producent: Tikka
 • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
 • szt.
 • 9 100,00 zł
 • Niedostępny
 • SZTUCER TIKKA T3X Lite w kalibrze 30-06 lub 308 win z lufą 57cm
 • LUNETA Schmidt & Bender Klassik 2,5-10x56
 • MONTAŻ
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

ZESTAW NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 • SZTUCER TIKKA T3X Lite w kalibrze 30-06 lub 308 win z lufą 57cm
 • LUNETA Schmidt & Bender Klassik 2,5-10x56
 • MONTAŻ

TIKKA T3X LITE

Tikka T3X

TIKKA T3X  - To najnowsza odsłona sztucerów Tikka opartych o sprawdzony system ryglowania. Firma słynie z produkcji bardzo precyzyjnych luf z gwintem kutym metodą na zimno w najwyższej jakości stali. Lufy są pływające i precyzyjnie zespolone z akcją sztucera. Opcjonalnie można zamówić wersję z otwartymi przyrządami celowniczymi. Akcja osadzona jest na beddingu ze stalowym trzpieniem co zapewnia równą prace w każdych warunkach. Płynna praca zamka pozwala na pewne i sprawne przeładowanie broni. Zamek posiada stalowe zakończenie co jest ulepszeniem względem wcześniejszych wersji. Pozbawiony przyspiesznika język spustowy, charakteryzuje znakomita praca, co przekłada się na powtarzalność oddawanych strzałów. Siła nacisku może być regulowana w zakresie od 1kg do 2kg. Opcjonalnie można zamówić wersję z przyspiesznikiem. W efekcie otrzymujemy bardzo precyzyjny sztucer o szerokich możliwościach konfiguracji i zastosowania. Dwu pozycyjny system zabezpieczenia pozwala na bezpieczną i intuicyjną obsługę broni. Wykonany ze zbrojonego kompozytu magazynek pudełkowy w zależności od wersji, mieści 3, 5, 6 do 10 sztuk nabojów. Pojedyncze ładownie nabojów w modelu T3X jest łatwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu otworowi ekstrakcyjnemu. Do wyboru jest wiele wersji dostosowanych do sprecyzowanych wymagań strzelca.

TIKKA T3X Lite Jest wersją z osadą wykonaną z wysokiej jakości polimeru. Materiał jest cichy w kolorze czarnym. Osada posiada system wymiennych chwytów, dzięki czemu możemy dopasować broń do preferencji strzelca. Stopka broni została tak zaprojektowana by zminimalizować dyskomfort w trakcie odrzutu. Dostępna jest wersja dla strzelców leworęcznych.

-------

LUNETA SCHMIDT & BENDER KLASSIK 2,5-10x56

 

Seria Klassik to lunety o klasycznych, sprawdzonych na przestrzeni dziesięcioleci parametrach. 

Luneta 2.5-10x56 Klassik to jasna, klasyczna luneta ze zoomem x4. Posiada siatkę celowniczą w pierwszym planie optycznym (rozmiar zmienia się wraz z ze zmianą powiększenia na lunecie) z podświetlanym znakiem celowniczym. Do wyboru są dwie siatki celownicze. Uniwersalne parametry, obiektyw o średnicy 56 mm oraz klasyczna linia czyni ten celownik ciekawym wyborem na każdy rodzaj polowania. Krotność minimalna pozwala na użycie tej lunety również podczas polowań zbiorowych. Jest to gratka dla tych, którzy szukają nowej optyki oferującej parametry celowników używanych w przeszłości.  

Źrenica wyjściowa mm5,6 - 13,8Liczba zmierzchowa7,1 - 23,6Pole widzenia (100 m)4,0 - 13,1Odległość od oka mm80Średnica tubusa środkowego mm LM30Średnica tubusa środkowego mm LMS30Średnica obiektywu mm56Długość mm385Regulacja na klik cm/100 m1Ciężar g
niepodświetlana LM602niepodświetlana LMS628podświetlana LM630podświetlana LMS648Podświetlane siatki celowniczeL3 (1. plan), L7 fein (1. plan)

bender klassik