TIKKA T3X TACT A1 308 Win. + tłumik B&T B&T Monoblock 8,2 mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 5019
  • Producent: Tikka
  • Kod producenta: 5574-3811-BFTAADX
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 11 490,00 zł 10 590,00 zł
  • Niedostępny

Zestaw składa się z:

Sztucer TIKKA T3X TACT A1 kaliber 308 win. lufa 40,6 cm

Tłumik B&T B&T Monoblock 8,2 mm

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Zestaw składa się z:

Sztucer TIKKA T3X TACT A1 kaliber 308 win. lufa 51cm

Tłumik B&T B&T Monoblock 8,2 mm

 

TIKKA T3X  - To najnowsza odsłona sztucerów Tikka opartych o sprawdzony system ryglowania. Firma słynie z produkcji bardzo precyzyjnych luf z gwintem kutym metodą na zimno w najwyższej jakości stali. Lufy są pływające i precyzyjnie zespolone z akcją sztucera. Akcja osadzona jest na beddingu ze stalowym trzpieniem co zapewnia równą prace w każdych warunkach. Płynna praca zamka pozwala na pewne i sprawne przeładowanie broni. Zamek posiada stalowe zakończenie co jest ulepszeniem względem wcześniejszych wersji. Język spustowy, charakteryzuje znakomita praca, co przekłada się na powtarzalność oddawanych strzałów. Siła nacisku może być regulowana w zakresie od 1kg do 2kg. W efekcie otrzymujemy bardzo precyzyjny sztucer o szerokich możliwościach konfiguracji i zastosowania. Dwu pozycyjny system zabezpieczenia pozwala na bezpieczną i intuicyjną obsługę broni. Pojedyncze ładownie nabojów w modelu T3X jest łatwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu otworowi ekstrakcyjnemu. Do wyboru jest wiele wersji dostosowanych do sprecyzowanych wymagań strzelca.

TIKKA T3X TACT A1 Jest to system T3X umieszczony w wyjątkowej osadzie typu chassis z aluminiowym beddingiem. Posiada wygodny chwyt pistoletowy, regulowaną bakę oraz opcję składania kolby. Chwyt pistoletowy jest wymienny z modelami stosowanymi w karabinkach M16/AR-15. Przednia część jest wytrzymała na uszkodzenia. Można ją wymienić na wersję do systemów M-Lok lub QD. Tylna cześć posiada szynę picatinny do montażu monopodu. Miękka stopka posiada system regulacji pozycji, dystansu oraz konta nachylenia.  Lufa zakończona jest gwintem umożliwiającym zamontowanie urządzenia wylotowego. Spust wyposażony został w przyspiesznik oraz regulację siły nacisku. Dostępna jest wersja dla strzelców leworęcznych. Tikka T3X TACT A1 to niezwykle precyzyjny sztucer do zadań taktycznych i długodystansowych.

tikka tac + tłumik

Tłumik dźwięku B&T Monoblock 8,2 mm

Seria tłumików myśliwskich Monoblock bazuje na doświadczeniu i wiedzy producenta będącego wiodącym, światowym dostawcą tłumików dla wojska, służb mundurowych oraz policji na całym świecie. Seria Monoblock została dopasowana do wymagań myśliwych i strzelców sportowych, aby zwiększyć ochronę środowiska naturalnego oraz zdrowia strzelców poprzez zmniejszenie szkodliwego oddziaływania głośnego dźwięku. Oprócz tego zastosowanie tłumika w zauważalny sposób redukuje odrzut i podrzut broni.

Kaliber: 6,3 – 8,2 mm / .260 - .325

Długość całkowita: 238 mm

Zwiększenie długości całkowitej broni: 224 mm

Średnica: 50 mm

Masa: 530 g

Materiały: aluminium

Kolor: czarny, anodowany

Poziom wytłumienia dźwięku: 29 dB

Przyłącze do broni: wymienne końcówki z gwintem dopasowanym do poszczególnych modeli broni

 

 

 

SPECYFIKACJA

Masa: 4,9 kg
Kaliber: .308 winchester
Długość lufy: 510 mm
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Myślistwo
Bezpiecznik: dwupozycyjny
Gwarancja: 2 lata