TIKKA T3X Veil Alpine + luneta Kahles Helia 3,5-18x50i

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1TIKKA-PROMO3
  • Producent: Tikka
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 16 490,00 zł 13 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Zestaw: sztucer TIKKA T3X VEIL ALPINE w kalibrze 6.5Creedmoor + montaż + luneta KAHLES Helia 3,5-18x50i

 

Sztucer TIKKA T3X VEIL ALPINE w kalibrze 6.5Creedmoor

TIKKA T3X  - To najnowsza odsłona sztucerów Tikka opartych o sprawdzony system ryglowania. Firma słynie z produkcji bardzo precyzyjnych luf z gwintem kutym metodą na zimno w najwyższej jakości stali. Lufy są pływające i precyzyjnie zespolone z akcją sztucera. Opcjonalnie można zamówić wersję z otwartymi przyrządami celowniczymi. Akcja osadzona jest na beddingu ze stalowym trzpieniem co zapewnia równą prace w każdych warunkach. Płynna praca zamka pozwala na pewne i sprawne przeładowanie broni. Zamek posiada stalowe zakończenie co jest ulepszeniem względem wcześniejszych wersji. Pozbawiony przyspiesznika język spustowy, charakteryzuje znakomita praca, co przekłada się na powtarzalność oddawanych strzałów. Siła nacisku może być regulowana w zakresie od 1kg do 2kg. Opcjonalnie można zamówić wersję z przyspiesznikiem. W efekcie otrzymujemy bardzo precyzyjny sztucer o szerokich możliwościach konfiguracji i zastosowania. Dwu pozycyjny system zabezpieczenia pozwala na bezpieczną i intuicyjną obsługę broni. Wykonany ze zbrojonego kompozytu magazynek pudełkowy w zależności od wersji, mieści 3, 5, 6 do 10 sztuk nabojów. Pojedyncze ładownie nabojów w modelu T3X jest łatwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu otworowi ekstrakcyjnemu. Do wyboru jest wiele wersji dostosowanych do sprecyzowanych wymagań strzelca.

TIKKA T3X Veil Alpine Jest wersją z osadą wykonaną z wysokiej jakości polimeru. Materiał jest cichy i pokryty wyjątkowym wzorem. Osada posiada system wymiennych chwytów, dzięki czemu możemy dopasować broń do preferencji strzelca. Stopka broni została tak zaprojektowana by zminimalizowac dyskomfort w trakcie odrzutu. Ryflowana lufa i akcja w tym modelu, pokryta jest odporną warstwą cerakote w kolorze pasującym do osady. Końcówka lufy posiada gwint umożliwiający zamontowanie urządzenia wylotowego. W komplecie znajduje się hamulec odrzutu. Zamek jest ryflowany z powiększona dźwignią, co ułatwia przeładowanie broni oraz obsługę w rękawicach.

 

---

Luneta KAHLES Helia 3,5-18x50i

Seria HELIA zachwyca bezkompromisowym podejściem do tego, co najważniejsze: funkcjonalności, niezawodności, obsługi i estetyki.

Luneta posiada siatkę celowniczą w drugim planie Krzyż celowniczy w tym wypadku jest o idealnych cienkich liniach które nie przysłaniają nam celu na każdej krotności powiększenia.

 

Powiększenie 3,5-18
Średnica obiektywu 50 mm
Odsunięcie źrenicy 95 mm
Pole widzenia na 100 m 12,2-2,2 m
Regulacja dioptrii +2 / -3.5
1 Klik 10mm na 100m
Zakres regulacji bębnów 1,95/1 m na 100m
Długość lunety 383 mm
Masa 660
Średnica Tubusu 30 mm
Wodoodporność Tak
Wypełnienie azotem Tak
Regulacja podświetlenia punktu Tak
Siatki celownicze 4-Dot, G4B