Fiocchi SLUG 12/70

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2F-870881
  • Producent: Fiocchi
  • Kod producenta: 87 0881
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność

Fiocchi ma zasięg globalny, od historycznego zakładu produkcyjnego w Lecco (Włochy) do fabryki w Springfield, Missouri w Stanach Zjednoczonych, w których firma działa z powodzeniem od ponad 35 lat. Giulio Fiocchi rozpoczął działalność w 1876 roku od zakupu małego upadającego zakładu produkująceego broń myśliwską. W bardzo krótkim czasie potrafił tak zmodyfikować i przeorganizować koncepcje produkcji by stać się obecnie jedną z największych na świecie firm produkujących amunicję strzelecką wszystkich rodzajów i kalibrów. Dzięki swojej niezawodności, ugruntowanej przez ponad 140 lat działalności, Fiocchi jest znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów (z tzw. pozycjonowaniem premium), potwierdzonej dużą liczbą międzynarodowych wyróżnień z ponad 15 tytułami olimpijskimi włącznie. Produkcja Fiocchi obejmuje pełną ofertę rynkową skierowana do strzelców, od rekreacyjnej amunicji .22 LR i myśliwskiej do specjalistycznych nabojów przeznaczonych dla snajperów jednostek specjalnych.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

HUNTING SHOTSHELLS PERFORMANCE

Amunicja myśliwska Hunting Shotshells Performace Fiocchi w nowej formie z czytelną identyfikacją kolorem gilzy. Gwarantuje niezwykłą powtarzalność i doskonałe wyniki na strzelnicy oraz skuteczność strzału w każdym rodzaju polowania, od słonki do dzika. Linia performance obejmuje aż 21 różnych produktów. Jest to najwyższa linia w ofercie fiocchi przeznaczona dla myśliwych. Pozwala polować w różnych nawet najtrudniejszych warunkach pogodowych.

SLUG/BUCKSHOT LINE

Szczególna linia amunicji do broni gładkolufowej. Pociski typu brenneke po opuszczeniu gładkiej lufy stabilizują się w locie wykorzystując efekt żyroskopowy dzięki brzechwom. Amunicja slug jest przeznaczona głównie do stosunkowo rzadkich strzelb o lufach gwintowanych. Duża masa pocisku jest niezwykle skuteczna na niewielkie odległości. Loftki są ogniwem pośrednim pomiędzy kulą a śrutem. Każdy myśliwy powinien takie naboje mieć, lecz raczej nie powinien ich używać ze względu na małą moc obalającą i w efekcie możliwość ranienia zwierzyny. Jednak mogą okazać niezastąpione przy dochodzeniu postrzałka w zaroślach lub w zbożu.

SLUG

12/70/27 transparent 32 Projectile Gualandi 10 - 250

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Kaliber: 12/70
Masa pocisku: 32 g
Typ pocisku: gualandi bullet
Rodzaj zamknięcia: round crimp
Ilość sztuk w opakowaniu: 10 sztuk
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 250
Zastosowanie: Strzelectwo sportowe, Myślistwo