Karabin JP Enterprises JP-15 Match Ready Rifle 18" kaliber .223 Wylde

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: RR-JP-15MR
  • Producent: JP Rifles
  • Kod producenta: RR-JP15MR
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 12 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

JP-15 Match Ready Rifle

Seria karabinów Ready Rifle to broń w konfiguracji najbardziej popularnej z asortymentu JP. W ofercie znajdują się karabinki z przeznaczeniem sportowym, taktycznym oraz myśliwskim w najlepszej specyfikacji oraz na najlepszych podzespołach jak na JP przystało. Dzięki programowi Ready rifle znacznie zmniejszono czas oczekiwania na zamówioną broń.

JP-15 Match Ready Rifle to wyjątkowy karabinek, w którym firma JP użyła szereg unikatowych rozwiązań:

Thermal Dissipator

W lufie, która obciążana jest wysokimi temperaturami dochodzi do szybszego jej zużycia (erozji) a co za tym idzie drastycznie spada jej celność. Odpowiednie chłodzenie (zastosowanie Thermal Dissipator) zdecydowanie zwiększą żywotność lufy.

 

Low Mass Operating System (LMOS™)

Podczas strzelania suwadło ze względu na specyfikę pracy generuje tzw. odrzut/podrzut broni. Im cięższe suwadło tym efekt odrzutu/podrzutu jest większy. Założeniem konstruktorów JP Rifles podczas projektowania suwadła było maksymalne zmniejszenie masy przy jednoczesnym utrzymaniu a nawet zwiększeniu wytrzymałości. Efektem ich prac jest Low Mass Operating System (LMOS™). Suwadło zostało maksymalnie odchudzone w obszarach gdzie było to możliwe. Użyto specjalnych, wzmocnionych materiałów oraz zmodyfikowano kształt tak aby odpowiednio zwiększyć wytrzymałość. Zrezygnowano z ząbkowania pod dopychacz zamka, który i tak nie jest używany w strzelaniu sportowym. LMOS jest w pełni standardowe jeśli chodzi o wymiary dzięki czemu może być stosowany w każdej broni AR15 w standardzie MILSPEC. Powierzchnia suwadła (QPQ Black Finish lub Polished Finish) pozwala na poprawienie płynności pracy dodatkowo ułatwiając proces czyszczenia.

 

JP EnhancedBolt

Zamek produkowany przez firmę JP mimo, że wykonany jest w standardzie MilSpec i pasuje do każdego AR`a to prezentuje zupełnie inną jakość. Przede wszystkim do jego produkcji użyto dużo wytrzymalszego materiału SAE 9310 co maksymalnie zwiększa jego trwałość. Dodatkowy materiał wokół cam pin hole eliminuje słaby punkt zamka gdzie przy standardowych rozwiązaniach czesto dochodziło do pęknięć. Zmodyfikowany kształt rygli zmniejsza zużycie oraz poprawia płynność blokowania/odblokowywania zamka. Poprawione Ejector oraz Extractor eliminują ryzyko wystąpienia zacieć podczas wyrzucania łusek. Ulepszone pierścienie gazowe minimalizują tarcie w trakcie pracy zamka a także zapewniają szczelność systemu dużo dłużej niż standardowe pierścienie.

 

JP Compensator

Kompensator JP to urzadzenie wylotowe, którego zadaniem jest redukcja efektu odrzutu/podrzutu broni podczas strzelania. JP Compensator jest efektem prac inżynierów na bazie wieloletniego doświadzenia, które pozwoliło zaprojektować urządzenie najlepsze w swojej klasie. Kompensator niemal całkowicie redukuje podrzut/odrzut broni co już na starcie daje nam przewgę nad konkurencją podczas szybkiego oddawania dubletów.

Istnieje możliwość złożenia karabinka według wytycznych klienta, z podzespołów oferowanych przez firmę JP.

Specyfikacja

Regulowany blok gazowy: Tak