Karabinek JP Enterprises JP-15 Ultralight Ready Rifle 14.5" kaliber .223 Wylde

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: RR-JP-15ULRR
  • Producent: JP Rifles
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 13 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

JP-15 Ultralight Ready Rifle

Seria karabinów Ready Rifle to broń w konfiguracji najbardziej popularnej z asortymentu JP. W ofercie znajdują się karabinki z przeznaczeniem sportowym, taktycznym oraz myśliwskim w najlepszej specyfikacji oraz na najlepszych podzespołach jak na JP przystało. Dzięki programowi Ready rifle znacznie zmniejszono czas oczekiwania na zamówioną broń.

JP-15 Ultralight Ready Rifle to wyjątkowy karabinek, w którym firma JP użyła szereg unikatowych rozwiązań:

Ultra Low Mass Operating System (LMOS™)

Podczas strzelania suwadło ze względu na specyfikę pracy generuje tzw. odrzut/podrzut broni. Im cięższe suwadło tym efekt odrzutu/podrzutu jest większy. Założeniem konstruktorów JP Rifles podczas projektowania suwadła było maksymalne zmniejszenie masy. Efektem ich prac jest Ultra Low Mass Operating System (Aluminium LMOS™). Do produkcji użyto aluminium lotniczego 7075-T6 dzięki czemu otrzymano najlżejsze suwadło dostępne na rynku, jest lżejsze nawet od suwadła wykonanego z tytanu. 

 

JP EnhancedBolt

Zamek produkowany przez firmę JP mimo, że wykonany jest w standardzie MilSpec i pasuje do każdego AR`a to prezentuje zupełnie inną jakość. Przede wszystkim do jego produkcji użyto dużo wytrzymalszego materiału SAE 9310 co maksymalnie zwiększa jego trwałość. Dodatkowy materiał wokół cam pin hole eliminuje słaby punkt zamka gdzie przy standardowych rozwiązaniach czesto dochodziło do pęknięć. Zmodyfikowany kształt rygli zmniejsza zużycie oraz poprawia płynność blokowania/odblokowywania zamka. Poprawione Ejector oraz Extractor eliminują ryzyko wystąpienia zacieć podczas wyrzucania łusek. Ulepszone pierścienie gazowe minimalizują tarcie w trakcie pracy zamka a także zapewniają szczelność systemu dużo dłużej niż standardowe pierścienie.

 

Cechy:

Komora zamka - upper i lower obrabiane mechanicznie z aluminium 7075 wg specyfikacji militarnej MIL-SPEC, osłona spustu Magpul MOE

Wykończenie komory - matowa powłoka w kolorze czarnym

Spust - 1,6kg - 1,8kg

Lufa - .223 JP Supermatch, 14.5" ultralight contour, gwint 1:8, Thermo-Fit 

Mechanizm - Ultra Low Mass Operating System (Aluminum LMOS) z EnhancedBolt

Wykończenie lufy -stal nierdzewna lub Black Teflon

Urządzenie wylotowe - Titanium GoGun Supercomp XL

Kaliber - .223

Kolba - Mission First Tactical BATTLELINK Minimalist

Chwyt pistoletowy -Hogue pistol grip

Łoże - MK III Rapid Configuration Hand Guard 12.5" z montażem JPHG-SM QD

Waga - 2,5kg

 

Istnieje możliwość złożenia karabinka według wytycznych klienta, z podzespołów oferowanych przez firmę JP.