KRISS VECTOR SBR Enhanced BLK 9x19

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1KRISS-KV90-SBL30
 • Producent: KRISS
 • Kod producenta: KV90-SBL30

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10 690,00 zł brutto
 • 10 490,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów

KRISS USA to firma oferująca nowatorskie rozwiązania dla strzelectwa sportowego i taktycznego. Innowacyjne produkty tej firmy są projektowane pod kątem maksymalnej optymalizacji dla użytkownika. Misją KRISS USA jest wprowadzanie nowych standardów zmieniających rynek broni w zakresie innowacyjności, jakości wykonania oraz atrakcyjnej linii produktów.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

 

KRISS Vector SBR Enchanced

Najkrótsza wersja kultowego pistoletu maszynowego KRISS Vector wyposażona w składaną kolbę i przystosowana do sprzedaży na rynku cywilnym. Jest odmianą samopowtarzalną, przystosowaną wyłącznie do prowadzenia ognia pojedynczego i pozbawioną przełącznika rodzaju ognia. Mimo to zachowuje oryginalny układ konstrukcyjny oraz mechanikę wersji samoczynno-samopowtarzalnej. Cechą charakterystyczną Vectora jest umieszczenie komory spustowej ponad komorą zamkową, w której znajduje się lufa i zamek z suwadłem, wykonujący ruch po odwróconej literze L, dzięki czemu redukowany jest w znacznym stopniu odrzut i podrzut broni podczas strzelania. Dodatkowo lufa umieszczona jest znacznie poniżej osi spustu, co pozwala na bardzo łatwą kontrolę Vectora podczas strzelania. Broń zasilana jest z magazynków od pistoletu Glock, w tym o zwiększonej pojemności (do 50 sztuk amunicji).

Vector SBR Enchanced wyposażony jest w składaną na prawo, wysuwaną, regulowaną kolbę. Lufa broni zakończona jest gwintem umożliwiającym mocowanie urządzeń wylotowych różnego typu - w odróżnieniu od wersji podstawowej w odmianie Enchanced osłonięta jest ona łożem z szynami montażowymi oraz zainstalowanym hand stop.

Vector SBR Enchanced w standardzie ma zamocowane na szynie mechaniczne, składane przyrządy celownicze Magpul MBUS.

black

 

Masa: 3,3 kg
Kaliber: .45 acp, 9x19
Długość: 47,1cm z kolbą wsuniętą, 70,9cm z kolbą rozsuniętą
Długość lufy: 6,5"
Mechanizm spustu: jednooporowy