Karabin JP Enterprises LTC-19 Designated Marksman Rifle kaliber .308 Winchester

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: RR-LRP-07DMR
  • Producent: JP Rifles
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 21 490,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

LRP-07 Designated Marksman Rifle

Seria karabinów Ready Rifle to broń w konfiguracji najbardziej popularnej z asortymentu JP. W ofercie znajdują się karabinki z przeznaczeniem sportowym, taktycznym oraz myśliwskim w najlepszej specyfikacji oraz na najlepszych podzespołach jak na JP przystało. Dzięki programowi Ready rifle znacznie zmniejszono czas oczekiwania na zamówioną broń.

LRP-07 Designated Marksman Rifle to wyjątkowy karabin, w którym firma JP użyła szereg unikatowych rozwiązań:

Low Mass Operating System (LMOS™)

Podczas strzelania suwadło ze względu na specyfikę pracy generuje tzw. odrzut/podrzut broni. Im cięższe suwadło tym efekt odrzutu/podrzutu jest większy. Założeniem konstruktorów JP Rifles podczas projektowania suwadła było maksymalne zmniejszenie masy przy jednoczesnym utrzymaniu a nawet zwiększeniu wytrzymałości. Efektem ich prac jest Low Mass Operating System (LMOS™). Suwadło zostało maksymalnie odchudzone w obszarach gdzie było to możliwe. Użyto specjalnych, wzmocnionych materiałów oraz zmodyfikowano kształt tak aby odpowiednio zwiększyć wytrzymałość. Zrezygnowano z ząbkowania pod dopychacz zamka, który i tak nie jest używany w strzelaniu sportowym. LMOS jest w pełni standardowe jeśli chodzi o wymiary dzięki czemu może być stosowany w każdej broni AR15 w standardzie MILSPEC. Powierzchnia suwadła (QPQ Black Finish lub Polished Finish) pozwala na poprawienie płynności pracy dodatkowo ułatwiając proces czyszczenia.

 

JP High Pressure EnhancedBolt

W broni z rodziny AR w kalibrze .308 win wymagane jest stosowanie wzmocnionego zamka ze względu na występowanie znacznie większego ciśnienia niż ma to miejsce przy kal. .223. Inżynierowie firmy JP zaprojektowali High Pressure EnhancedBolt , który wytrzymuje znaczne ciśnienia a jednocześnie eliminuje problemy, które trapią producentów karabinów AR w większych kalibrach (min. zacinanie podczas ekstrakcji łusek).

 

JP Compensator

Kompensator JP to urzadzenie wylotowe, którego zadaniem jest redukcja efektu odrzutu/podrzutu broni podczas strzelania. JP Compensator jest efektem prac inżynierów na bazie wieloletniego doświadzenia, które pozwoliło zaprojektować urządzenie najlepsze w swojej klasie. Kompensator niemal całkowicie redukuje podrzut/odrzut broni co już na starcie daje nam przewgę nad konkurencją podczas szybkiego oddawania dubletów.

 

Silent Captured Spring (Heavy)

Każdy kto strzelał ze standardowego AR`a wie jak irytujący potrafi być dźwięk wydawany przez sprężynę buffer`a... Firma JP w swoich karabinach stosuje unikatowe, opatentowane rozwiązanie Silent Captured Spring gdzie sprężyna nie dotyka na całej swojej długości Buffer Tube dzięki czemy nie wydaje przeraźliwych dźwięków i zdecydowanie poprawia odczucia podczas strzelania. Dodatkowo w połączeniu z suwadłem LMOS™ sprawia, że praca całego systemu jest płynna, wręcz aksamitna. 

 

 

Cechy:

Komora zamka - Billet 7075 upper/lower receiver set

Wykończenie komory - Matte Black

Lufa - .308 JP Supermatch™ barrel, 20" medium contour, 1:10 twist, Thermo-Fit™ installation

Wykończenie lufy - Black Teflon

Urządzenie wylotowe - Large-profile compensator

Kaliber - .308

Kolba - Magpul PRS with JPPRS-SM QD sling cup adapter

Chwyt pistoletowy - Hogue pistol

Łoże - MK III Rapid Configuration Hand Guard, extra extra long, black matte anodized with JPHG-SM QD sling mount

Spust - 1,6kg - 1,8kg

Waga - 4,7kg

 

Istnieje możliwość złożenia karabinka według wytycznych klienta, z podzespołów oferowanych przez firmę JP.