Magazynek 30 nabojowy z oknem do AR-15 Magpul PMAG 30 AR/M4 GEN M2 MOE Window 5.56x45mm NATO kolor Czarny

  • szt.
  • 139,00 zł
  • Niedostępny

Magpul Industries Corporation to producent wszelkiej maści akcesoriów do broni palnej. Od magazynków przez chwyty po montaże do latarek. Istniejąca od 1999 roku firma dostarcza wyposażenie dla wojska, policji, pasjonatów strzelectwa, sportowców czy zwykłych obywateli.

PMAG® 30 AR/M4 GEN M2 MOE® WINDOW 5.56X45MM NATO

Magpul Original Equipment (MOE) to linia wysokiej jakości akcesoriów dedykowanych do broni palnej. Akcesoria MOE  wyróżniają się funkcjonalnością, zaawansowaną inżynierią i jakością materiału oraz wykonania zachowując przystępną cenę.

PMAG 30 AR/M4 GEN M2 MOE to 30 nabojowy magazynek (5.56x45 NATO / .223 Remington) kompatybilny z karabinami AR15/M16.

Magazynek wykonany jest z polimeru odpornego na uderzenia, łatwy w demontażu, posiada powiększoną stopkę dla pewnego chwytu przy wymianie magazynka. Zarówno specjalnie zaprojektowana sprężyna wykonana ze stali nierdzewnej jak i samosmarujący donośnik anti-tilt zwiększający niezawodność magazynka.

Ponadto magazynek posiada po obu stronach okienka MagLevel™ wykonane z trwałego przezroczystego polimeru, pozwalające na określenie ilości naboi pozostałych w magazynku.

Magazynki GEN M2 MOE są identyczne w konstrukcji i funkcjonalności jak starsze magazynki PMAG, jedynie opcjonalne osłony chroniące wnętrze magazynka przed uderzeniem/brudem są teraz sprzedawane oddzielnie.

Specyfikacja:

- Konstrukcja wykonana z polimeru odpornego na uderzenia i pękanie

- Okienka MagLevel™ umieszczone po obu stronach magazynka pozwalają na łatwe określenie ilości naboi które są w magazynku od 1 do 30

- Stała szerokość wnętrza magazynka zapewnia płynne podawanie naboi

- Samosmarujący donośnik anti-tilt dla zapewnienia zwiększonej niezawodności

- Sprężyna wykonana z stali nierdzewnej, dodatkowo wykończona powłoką chroniącą przed korozją

- Teksturowane pudełko magazynka z powiększoną stopką zapewnia pewniejszy chwyt

- Konstrukcja łatwa w demontażu