Karabinek BCM Recce-16 MCMR LW 5.56 NATO (.223Rem)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1BCM-750-750-LW
  • Producent: BCM
  • Kod producenta: BCM-CARBINE-750-750

  • Historia ceny
  • 11 690,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek BCM model Recce-16 MCMR LW

 

Model karabinka bazującego na wojskowym M4, przeznaczonego do rekreacji, sportu, strzelectwa taktycznego czy obronnego w ofercie znanego i cenionego producenta klonów AR15. Będzie stanowić interesującą propozycję jako baza do stworzenia karabinka typu RECCE, z uwagi na wyposażenie go w 16-calową lufę i  13-calowe łoże wykonane z aluminium. Karabinki BCM cieszą się popularnością i uchodzą za wytrzymałe i bezawaryjne.

Karabinek wyposażony jest w lekką lufę o długości 16”, z gwintem o skoku 1/7, testowaną metodami HPT (test ciśnieniowy) oraz MPI (test magnetyczny na ciągłość struktury). Komora nabojowa typu Wylde, przystosowana do amunicji .223 Rem oraz 5,56x45. Lufa wykonana jest ze stali 11595E zgodnej z MIL-SPEC i wykończona fosfatowaniem, zaś na jej końcu wykonano gwint 1/2x28, na którym nakręcony jest kompensator BCM GUNFIGHTER® MOD 0 Compensator. System gazowy zastosowany w karabinku ma długość MID.

Lufa osłonięta jest aluminiowym łożem z szyną Picatinny biegnącą przez całą jego długość. Dodatkowo, na pozostałych ośmiu powierzchniach łoża wykonano sloty systemu montażowego M-LOK, dających pełną dowolność w doposażeniu broni w niezbędne akcesoria. Łoże mocowane jest za pomocą nowatorskiego, opatentowanego systemu montażu, którego cechą charakterystyczną jest niwelowanie odkształceń, które mogą powstawać podczas nagrzewania się broni.

Frezowane komory zamkowa i spustowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075 T6 wykończonego na czarno twardym anodowaniem typu III. Urządzenie spustowo-uderzeniowe PNT produkcji BCM, typu MIL-SPEC, jednooporowe z jednostronnym bezpiecznikiem typu wojskowego.

Zespół ruchomy wykonany ze stali 158 i przetestowany metodami HPT i MPI z chromowanym kluczem gazowym oraz gniazdem zamka. Rękojeść przeładowania jednostronna BCM Gunfighter.

Karabinek wyposażony jest w kolbę, chwyt pistoletowy, kabłąk i end plate BCM Gunfighter.

 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 2,63kg
Kaliber: 5,56x45 mm, .223 remington
Gwint: 1/7
Urządzenie wylotowe: BCM GUNFIGHTER® MOD 0 Compensator
Długość lufy: 16"
Profil lufy: lightweight
Materiał lufy: stal 11595E
Łoże: 13" łoże w standardzie m-lok wykonane z aluminium
Napinacz: jednostronny BCM Gunfighter
Gwarancja: 2 lata