Trijicon Night Sight DI Glock Standard Frame

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: TR-GL801-C-601102
  • Producent: Trijicon
  • Kod producenta: GL801-C-601102
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 899,00 zł

Trijicon Night Sight DI Glock Standard Frame

Metalowe, otwarte przyrządy celownicze przeznaczone do pistoletów Glock serii 17, 17L, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, and 45 (nie pasują do broni z systemem MOS), zaprojektowane specjalnie z myślą o strzelectwie bojowym i taktycznym, stanowiące połączenie lubianych celowników światłowodowych z celownikami nocnymi, wyposażonymi w trytowe źródła światła.

Przyrządy zaprojektowane są z myślą o strzelcach potrzebujących przyrządów celowniczych zapewniających możliwość strzelania w dzień i w nocy, wyposażonych w wyraźny, świecący punkt na muszce.

Cechą charakterystyczną tych przyrządów celowniczych jest wymienny światłowód w muszce, który strzelec może zmienić we własnym zakresie, dobierając taką barwę punktu, jaka mu najbardziej odpowiada. Opatentowane rozwiązanie pozwala na wymianę światłowodu nawet „w polu”.

Światłowód odporny na działanie chemikaliów wykonany jest w tej samej technologii, jak światłowód w celowniku ACOG. Współpracuje on z trytową kapsułką osłoniętą szafirowym szkłem, co zapewnia bardzo wyraźny i jasny punkt celowniczy w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu strzelec może płynnie przechodzić pomiędzy różnymi poziomami oświetlenia zewnętrznego, stale widząc wyraźny znak celowniczy na muszce.

Szczerbinka wycięta w kształt litery U wyposażona jest w dwie trytowe kapsułki, które z punktem na muszce tworzą „układ trzech kropek” ułatwiający celowania. Tylna ściana szczerbiny jest radełkowana dla zapobiegania refleksom świetlnym, a przednią wyprofilowano w sposób ułatwiający przeładowanie broni jedną ręką z zahaczeniem szczerbiną o elementy wyposażenia osobistego.

Zalecane jest przeprowadzenie instalacji przyrządów przez wykwalifikowanego rusznikarza.