Truglo TFO Set Glock Low GRN

  • szt.
  • 539,00 zł
  • Niedostępny

Truglo TFO Set Glock Low GRN

Zestaw dzienno-nocnych przyrządów celowniczych do pistoletów Glock. Stanowią one połączenie przyrządów światłowodowych do strzelania w dzień i kapsułek z trytem do strzelania nocnego. W modelu Truglo TFX kapsułki z gazem umieszczone są w obudowie szczerbiny i muszki za pręcikami światłowodu – nie są one widoczne w dzień, ale w warunkach niskiego natężenia światła podświetlają od tyłu światłowód, dzięki czemu strzelec widzi wyraźnie punkty celownicze. Istotną zaletą takiego systemu jest to, że obraz znaczników na przyrządach celowniczych jest taki sam w dzień, jak i w nocy, dzięki czemu nie wymaga od strzelca przystosowywania się do nich. Umieszczenie kapsułek wewnątrz obudowy przyrządów celowniczych podnosi dodatkowo poziom ich zabezpieczenia przed urazami mechanicznymi.

Znakami celowniczymi są zielone kropki – dwie na szczerbinie i jedna na muszce.

Obudowy przyrządów mają niskoprofilowy kształt, redukujący możliwość zaczepienia się nimi o ubranie podczas wyjmowania broni noszonej w ukryciu.

Montaż Truglo TFX nie wymaga dokonywania przeróbek w broni.

Broń z zestawem Truglo TFX pasuje do standardowych kabur, a same przyrządy są odporne na działanie wody, olejów, smarów i środków czyszczących.