Wielkokalibrowy karabin wyborowy McMillan TAC 50 A1 R2 Recoil Reduction

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2856
  • Producent: McMillan Firearms
  • Dostępność: Niedostępny online Niedostępny online
  • szt.
  • 53 900,00 zł
  • Niedostępny
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Ten model będzie już wkrótce dostępny wyłącznie w naszym sklepie stacjonarnym.

Wielkokalibrowy karabin wyborowy McMillan TAC 50 A1 R2 Recoil Reduction w kalibrze .50 BMG wyposażony w 29" (calową) lufę navy wykonaną z wysokiej jakości, selekcjonowanej stali nierdzewnej. Osada wyposażona w regulowaną na wysokość bakę i długość kolby. Regulowany mechanizm spustu fabrycznie nastawiony na 3.5lbs (funta). Karabin wykończony jest ochronną powłoką Cerakote. Karabin wyposażony jest Recoil Reduction, działający na zasadzie tłoka zabudowanego w kolbie.

Prezentujemy najnowszy model w ofercie McMillan, następcę cenionego TAC 50 BMG: Wielkokalibrowy karabin wyborowy TAC 50 A1 R2. Jest to unowocześniona konstrukcja która uwzględnia modyfikacje i ulepszenia określone przez użytkowników wojskowych z całego świata.

TAC 50 A1 R2 posiada nową osadę wykonaną z włókna szklanego, wydłużoną o 5" w stosunku do starej osady modeli TAC 50. Kolba posiada regulowaną bakę policzkową oraz regulowaną stopkę.

Podobnie jak TAC 50, TAC 50 A1 R2 wyposażony jest w 29" (calową) lufę matchową wykonaną z selekcjonowanej stali nierdzewnej, kompensator oraz regulowany mechanizm spustu.

Specyfikacja

Kaliber: .50 bmg
Długość lufy: 29" (cali)
Gwint lufy: 1:15" rh
Waga: 26lbs
Mechanizm spustu: 3.5lbs, jewell
Rodzaj lufy: match grade, navy, ryflowana, Wykonana z stali nierdzewnej
Wykończenie lufy: Cerakote
Urządzenie wylotowe: kompensator mcmillan tac®-50 slim line
Dodatkowe wyposażenie: Instrukcja obsługi, jeden magazynek 5 nabojowy, Polimerowa walizka
Gwarancja: 2 lata
Mechanizm: mcmillan .50 caliber
Osada: mcmillan tac®-50a1-r2tm, recoil mitigation system