Super Nano Cleanser Optic Cleaner 100 ml
- Add feedback:
- Code: GNP-502465
- Manufacturer: General Nano Protection
- Manufacturer's code: 502465
-
Availability:
Exists
-
Price history
- pcs.
- 18.00 zł
-
Super Nano Cleanser Optic Cleaner 100 ml
Super Nano Cleanser Optic Cleaner to nowoczesny środek przeznaczony do czyszczenia optyki precyzyjnej. Dzięki innowacyjnej formule, produkt zapewnia skuteczne i szybkie usuwanie wszelkich zabrudzeń z powierzchni szklanych, jednocześnie tworząc ochronną powłokę hydrofobową.
Najważniejsze cechy produktu
- Pojemność: 100 ml
- Kolor: Bezbarwny
- Przeznaczenie: Czyszczenie optyki precyzyjnej (np. okulary, obiektywy, szkła powiększające, ekrany itp.)
- Tworzy powłokę hydrofobową, która chroni przed ponownym osadzaniem się zabrudzeń
- Skutecznie usuwa tłuste plamy, odciski palców, pyłki oraz zacieki
- Szybko odparowuje i nie pozostawia smug
- Bezpieczny dla różnych tworzyw oraz powłok anty-refleksyjnych
Styl i zastosowanie
Super Nano Cleanser Optic Cleaner wyróżnia się nowoczesnym i praktycznym stylem. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w profesjonalnych zastosowaniach, gdzie wymagana jest najwyższa czystość i ochrona powierzchni optycznych.
Dodatkowe informacje
- Łatwa i wygodna aplikacja
- Nie wymaga spłukiwania
- Produkt całkowicie nieszkodliwy dla czyszczonych powierzchni
Usługi i korzyści
Super Nano Cleanser Optic Cleaner nie tylko czyści, ale także zapewnia długotrwałą ochronę powierzchni dzięki powłoce hydrofobowej. To idealny wybór dla osób ceniących sobie czystość, wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.
Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie
Polish