Karabin Barrett MRAD kal. 338 Lapua Magnum

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1BAR-18478/217719
 • Producent: Barrett
 • Kod producenta: 18478/217719

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 44 900,00 zł brutto
 • 44 900,00 zł 34 900,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów
Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabin Barrett MRAD kal. 338 Lapua Magnum

Barrett MRAD to powtarzalny karabin wyborowy wyposażony w czterotaktowy zamek i zasilany z magazynka pudełkowego. Komora zamkowa i spustowa wykonane są ze stopu aluminium serii 7000 i anodowane w kolorach czarnym, piaskowym, zielonym lub szarym. Łoże jest integralną częścią komory zamkowej, na szczycie której znajduje się stała szyna grzbietowa MIL-STD-1913 o długości 552 mm. Dodatkowo można na nim zamontować opcjonalne szyny akcesoryjne – boczne i dolną za pomocą slotów systemu M-LOK wykonanych na bokach i od dołu łoża.

Gniazdo magazynka, stanowiące integralną część komory spustowej, zostało  zaprojektowane tak, by ułatwić wymianę polimerowego magazynka w pozycji leżącej, bez konieczności zmiany pozycji broni. Zatrzask magazynka jest jednakowo łatwo dostępny dla strzelców lewo- i praworęcznych.

Karabin ma regulowaną kolbę składaną na prawą stronę broni (po złożeniu blokuje zamek uniemożliwiając jego przypadkowe otwarcie). Można regulować jej długość oraz wysokość. U dołu ażurowej konstrukcji znajduje się krótka szyna Picatinny, na której można zamocować dodatkowy monopod.

MRAD jest karabinem wyborowym przystosowanym do łatwej wymiany luf oraz czoła zamka i zmiany kalibru broni.

Lufy w standardzie match wykonywane są jako wzdłużnie żebrowane i wyposażone w sporej wielkości, efektywne urządzenie wylotowe, istotne zwłaszcza przy większych kalibrach.

MRAD wyposażono w precyzyjny, regulowany mechanizm spustowy. W prosty sposób można ustawić takie parametry, jak opór języka spustowego (od 0,75 do 1,125 kg), jego drogę oraz reset. Skrzydełko bezpiecznika jest jednostronne, o skoku 45°, ale można je łatwo przełożyć na prawą lub lewą stronę komory spustowej. Chwyt pistoletowy jest kompatybilny z karabinkami rodziny AR i pochodnymi.

Zamek karabinu osłonięty jest polimerową osłoną chroniącą przed przenikaniem zanieczyszczeń i zapewniająca płynną pracę zamka w każdych warunkach.

 

Karabin Barrett MRAD na BH Blog


UWAGA! Karabinek ma lekką uszkodzoną stopkę kolby. Nie przeszkadza to w użytkowaniu, jest to tylko kwestia estetyki. 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Masa: 6.6 kg
Kaliber: .338 lapua mag.
Długość: 1255 mm
Gwint: 1 : 9.4" (240 mm)
Długość lufy: 26" (660 mm)
Magazynek: 10-nabojowy
Gwarancja: 2 lata