Long Shot 2018

30-04-2018

Pierwsze wieści z zawodów Longshot 2018! Drużyna Best Hunters Team Long range spisała się wyśmienicie na Longshot 2018. W klasie Semi-Auto w klasyfikacji generalnej Rafał Walczowski zajął drugie miejsce, Damian Bochyński czwarte, Igor Stedanowski szóste, Anna Lubryczyńska-Bochyńska ósme miejsce. Zespołowo nasza drużyna odniosła sukces zajmując całe podium: Damian z Anną trzecie miejsce, Rafał z Igorem pierwsze. Strach pomyśleć co by było, gdyby wystartowały trzy drużyny z karabinami JP Enterprises w Semi-Auto.

Na dystansie dodatkowym 1100m w Semi-Auto Damian uzyskał świetny wynik 52 punkty co dało mu pewną wygraną. W klasie Open, Igor ukończył generalkę na 6 miejscu i w parze z Rafałem zajęli czwarte miejsce zespołowo. Wart do odnotowania jest pierwszy w 11 letniej historii zawodów Longshot wynik maksymalny: 100 punktów które uzyskał Igor na dystansie 300m.

Wkrótce więcej tarcz, tymczasem kilka zdjęć w tym wspomniana tarcza Igora i Rafała - strzelanie przy bardzo trudnym i zmiennym wietrze.