O Best Hunters

Z zamiłowania – myśliwi i strzelcy, w biznesie – ludzie o innowacyjnym podejściu do potrzeb Polskich myśliwych. To są fundamenty, na których budujemy markę Best Hunters.

Nim powstała myśl o założeniu firmy dającej strzelcom i myśliwym dostęp do wyselekcjonowanych towarów najlepszych światowych marek, przez długie lata zajmowaliśmy się łowiectwem hobbystycznie. Nasze ambicje myśliwskie są przedłużeniem rodzinnej tradycji i odpowiedzią na wysokie wymagania osobowościowe, jakie łowiectwo stawia przed swoimi adeptami. Wierzymy, że to coś więcej niż zainteresowanie – raczej rodzaj treningu charakteru i hartu ducha.

Jesteśmy jednym z największych sklepów z akcesoriami myśliwskimi i strzeleckimi w Polsce. Obszerna powierzchnia handlowa starczy na prezentację optyki myśliwskiej, amunicji śrutowej i kulowej, preparatów do konserwacji broni, wszelakiego rodzaju ubrań, branżowego wydawnictwa, tradycyjnej broni, jak i nowinek branżowych.

Myśliwych, którym Warszawa jest nie po drodze, zapraszamy do internetowego sklepu Best Hunters, którego oferta jest równie bogata. Jeśli zechcecie Państwo sprawdzić szczegóły naszej oferty, z pewnością znajdziecie to, czego wam akurat potrzeba. Nasza wiedza i doświadczenie w równym stopniu przydadzą się wytrawnym myśliwym, frycom i amatorom zagubionym w gąszczu techniki strzeleckiej.

Klientom internetowego sklepu gwarantujemy szybką wysyłkę i przywileje gwarancyjne równe tym, jakie otrzymują kupujący w sklepie stacjonarnym.

W zakładce KONTAKT umieszczony jest nasz adres oraz numery telefonów. Będzie nam miło, jeśli zechcą się Państwo z nami skontaktować by rozwiać swoje myśliwskie wątpliwości i podzielić się uwagami na temat funkcjonowania sklepu Best Hunters.

Liczymy, że udzieli się Państwu nasz entuzjazm i zaangażowanie