Metody płatności

1. Płatność przelewem po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym

Dane do przelewu zostaną przesłane w mailu informującym o skompletowaniu zamówienia i gotowości do jego wysyłki.

 

2. Szybka płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl

Przekierowanie do serwisu Przelewy24.pl nastąpi w ostatniej fazie składania zamówienia w sklepie internetowym. Wszystkie dane do płatności zostaną automatycznie podstawione. Sama transakcja może zostać zrealizowana za pomocą przelewu online lub BLIKa.

Wymiana informacji pomiędzy sklepem oraz bramkami jest szyfrowana w oparciu o technologię SSL.

 

3. Płatność gotówką/kartą przy odbiorze w sklepie

Obie metody dostępne w sytuacji, kiedy zakup jest finalizowany w sklepie stacjonarnym.

 

 

4. Płatność za pobraniem

Płatność dokonywana gotówką bezpośrednio kurierowi w momencie odbioru paczki.

 

 

5. Zakup na raty

Usługa płatności ratalnej jest dostępna za pośrednictwem banku Inbank.

Raty dostępne są przy zakupach o łącznej wartości od 300 zł do 20.000 zł przy zakupach w sklepie internetowym, i aż do 50.000 zł dla zakupów w sklepie stacjonarnym. Płatność można podzielić na min. 10 rat, a maks. nawet na 60 rat. Minimalny wiek kredytobiorcy 21 lat, maksymalny 80 lat w chwili ukończenia spłaty kredytu.

Cała procedura jest prosta i nie wymaga wizyty w banku. Wniosek kredytowy jest uzupełniany w oparciu o oświadczenie i nie wymaga przesyłania dodatkowych dokumentów. Konieczne jest podanie imienia i nazwiska, adresu, numeru dowodu wraz z datą wydania i ważności, adresu e-mail (opcjonalnie), numer telefonu oraz podania odpowiedzi na pytania dotyczące zatrudnienia. Podpisanie wniosku i umowy kredytowej odbywa się za pomocą kodu wysyłanego z banku SMS-em. Wstępna decyzja kredytowa w kilka sekund.