Fiocchi amunicja .223 REMINGTON Perfecta HPBT 77 gr

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2F-705612
  • Producent: Fiocchi
  • Kod producenta: 705612
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność

Fiocchi ma zasięg globalny, od historycznego zakładu produkcyjnego w Lecco (Włochy) do fabryki w Springfield, Missouri w Stanach Zjednoczonych, w których firma działa z powodzeniem od ponad 35 lat. Giulio Fiocchi rozpoczął działalność w 1876 roku od zakupu małego upadającego zakładu produkującego broń myśliwską. W bardzo krótkim czasie potrafił tak zmodyfikować i przeorganizować koncepcje produkcji by stać się obecnie jedną z największych na świecie firm produkujących amunicję strzelecką wszystkich rodzajów i kalibrów. Dzięki swojej niezawodności, ugruntowanej przez ponad 140 lat działalności, Fiocchi jest znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów (z tzw. pozycjonowaniem premium), potwierdzonej dużą liczbą międzynarodowych wyróżnień z ponad 15 tytułami olimpijskimi włącznie. Produkcja Fiocchi obejmuje pełną ofertę rynkową skierowana do strzelców, od rekreacyjnej amunicji .22 LR i myśliwskiej do specjalistycznych nabojów przeznaczonych dla snajperów jednostek specjalnych.

 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

CENTERFIRE RIFLE - SHOOTING LINE

Bardzo zróżnicowana linia amunicji karabinowej centralnego zapłonu. Dostoswana do różnych zastosowań - od strzelań sportowych precyzyjnych, poprzez długi dystans, do dynamicznych, praktycznych i bojowych. Użycie materiałów i komponentów do eleaboracji jest precyzyjnie dostosowane do  przeznaczenia naboju. Tam, gdzie wymagana jest wyjątkowa dokładność, precyzja i powtarzalność, naboje są produkowane w bardzo krótkich seriach, a każda partia poddawana jest szczegółowej kontroli jakości.

PERFECTA LINE

Linia amunicji Perfecta jest wykonana z najlepszych komponentów dobranych w celu zwiększenia dokładności na duże odległości. Produkcja odbywa się w małych seriach, w dedykowanym dziale firmy, a każda partia jest indywidualnie kontrolowana. Pudełka mogą być pakowane próżniowo w celu zabezpieczenia przed wpływem warunków zewnętrznych podczas transportu i umożliwienia ewentualnego dłuższego okresu przechowywania. 

SIERRA MATCH KING

Pocisk Match King firmy Sierra jest znany wśród strzelców sportowych tak w Polsce jak i na całym świecie. Pocisk ten został tak skonstruowany aby zminimalizować opad i wpływ wiatru na jego lot. Posiada wgłębienie wierzchołkowe (HP - Hollow Point), oraz ścięcie tylne (BT - Boat Tail), dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dobrą balistyką. Jak większość pocisków tarczowych jego zadaniem po kontakcie z celem jest rozpad na małe kawałki minimalizujące możliwość rykoszetowania. Amunicję z tymi pociskami polecamy do strzelania na strzelnicy - zarówno wieloboju jak i strzelań dalekodystansowych.

 

Dystans  0 m  100 m 200 m 300 m 400 m 500 m
Prędkość pocisku [m/s] 860 780 705 630 565 500
Energia pocisku [J] 1845 1518 1240 990 796 624
Opad pocisku* [cm]   0 -11 -42 -98 -185

*Opad przy przystrzelaniu w punkt na 100 m

BC G1 - 0,190 lb-in2

Kaliber: .223 remington
Masa pocisku: 77 gr/5,0 g
Typ pocisku: hpbt
Rodzaj spłonki: standardowa
Prędkość początkowa: 860 m/s
Energia początkowa: 1845 j
Ilość sztuk w opakowaniu: 20 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 400 szt.
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo bojowe