Karabinek Faxon Bantam 16" 9mm Pistol Caliber Carbine [OFERTA ARCHIWALNA]

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1FAX-FX916-202004
  • Producent: Faxon
  • Kod producenta: FX916

  • Historia ceny
  • 5 490,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Firma Faxon Firearms od dawna znana jest z zapewniania swoim klientom wysokiej jakości części do karabinków rodziny AR. Bazując na swoich doświadczeniach i ugruntowanej pozycj na rynku firma wchodzi teraz na rynek nowoczesnych karabinów sportowych.

Karabinki Faxon dzielą się na dwie odrębne grupy objęte programem Faxon Lifetime Guarantee: Pierwsza Linia oraz Premium.

Pierwsza Linia przeznaczona jest dla wszystkich zaczynających swoją przygodę ze strzelaniem z karabinków AR. Szukasz bardziej wyspecjalizowanej konfiguracji karabinu do zawodów, treningu lub zastosowań „taktycznych”? Linia Premium jest dla Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek Bantam 16" 9mm Pistol Caliber Carbine to idealny wybór na broń „pierwszego kontaktu” dla osób, które planują strzelanie w rozwijającej się dynamicznie klasie PCC. Stanowiący część Pierwszej Linii Faxon, karabinek Bantam PCC oferuje wysoką jakość, pewność działania i dobre wyposażenie „z pudełka” przy zachowaniu rozsądnej ceny. Seria broni palnej Bantam zawiera ulepszenia, które zwykle można znaleźć w droższych karabinach, ale w cenie, na którą przeciętny strzelec może sobie pozwolić. Karabinki Bantam PCC stanowią doskonałą podstawę dla przyszłych ulepszeń, modyfikacji i rozbudowy, a jednocześnie wyposażone ssą już w standardzie w renomowane azotowane lufy, azotowany zamek oraz ulepszone kute komory zamkowe i samonośne łoże M-LOK. Karabinek wyposażony jest w zaczep zatrzymujący zamek w tylnym położeniu po opróżnieniu magazynka. Karabinek do zasilania wykorzystuje magazynki zgodne ze stosowanymi w pistoletach Glock.