Karabinek Stag Arms 10 Pursuit Rifle 18" 6.5mm Creedmoor + luneta Vector Optics Continental X6 3-18x50

  • 14 689,00 zł 12 590,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

STAG ARMS

Dzisiaj w Polsce, podobnie jak w Stanach Zjednoczonych, Stag Arms jest jedną z najlepiej sprzedających się marek broni. Karabiny Staga są znane ze swojej trwałości i bezawaryjności. Są oceniane przez użytkowników jako proste, łatwe w obsłudze i przede wszystkim niezwykle wytrzymałe. Stag Arms z siedzibą w New Britain w stanie Connecticut wyróżnia przede wszystkim własne, rozległe zaplecze produkcyjne. 80% elementów broni jest produkowanych samodzielnie, dzięki czemu firma ręczy za jakość nie tylko całości produktu, ale także jego podzespołów oraz pracę całego układu. Stag Arms, zgodnie z przyjętym założeniem, dostarcza gotowy karabin, dzięki temu klient może przysłowiowo „wyjąć go z pudła” i spróbować swoich sił na strzelnicy. Polscy strzelcy, realizując swoją pasję, otrzymują wyjątkowe gwarancje, pełne wsparcie serwisowe, dostępność części i wyposażenia opcjonalnego.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Karabinek bazujący na konstrukcji klasycznego AR-10, rozpoczynający linię produktów zaprojektowanych specjalnie dla myśliwych, charakteryzującą się zmniejszoną masą i zachowaniem wysokich parametrów celności i skupienia. Broń działa na zasadzie bezpośredniego odprowadzenia gazów prochowych (DI) i jest w lekką lufę o długości 18” Hanson Profile, wykonaną ze stali 4150 CMV, z chromowanym przewodem i gwintem 1/8 przystosowaną do strzelania amunicją 6.5 Creedmoor. Na końcu lufy zainstalowane jest fabrycznie urządzenie wylotowe typu VG6 Gamma Brake. Na lufie osadzono niskoprofilowy, nieregulowany węzeł gazowy systemu gazowego MID., wykonaną ze stali nierdzewnej 416R wykończonej piaskowaniem, z chromowanym przewodem i gwintem 1/8 przystosowaną do strzelania amunicją  6.5 Creedmoor. Na końcu lufy zainstalowane jest fabrycznie urządzenie wylotowe typu VG6 Gamma 65. Na lufie osadzono niskoprofilowy, nieregulowany węzeł gazowy systemu gazowego Rifle.

Lufa osłonięta jest lekkim, ażurowym, samonośnym łożem STAG Slimline o długości 13,5”, wykonanym z aluminium 6061, na którym wykonano sloty systemu montażowego M-LOK (na godzinie 3, 6 i 9) oraz szynę Picatinny biegnącą przez całą jego długość. Łoże jest  wykończone na kolor Midnight Bronze powłokami Cerakote.

Komora spustowa i zamkowa karabinka wykonane są z kutego aluminium 7075-T6 i wykończone na kolor Midnight Bronze powłokami Cerakote. Komora zamkowa typu FLAT-TOP i jest przygotowana do wykorzystania z przyrządami celowniczymi mocowanymi na szynie montażowej (mechanicznymi i elektrooptycznymi).

Spust dwuoporowy Timney Curved Short 2-Stage. Zespół ruchomy składa się z suwadła ze stali narzędziowej 8620 z powierzchnią wykończoną azotowaniem, a w nim osadzono zamek wykonany ze stali 9310, azotowany, który poddano nieniszczącemu badaniu metodą magnetycznej kontroli cząstek. Cechą charakterystyczną jest chromowanie gniazda zamka w suwadle oraz wnętrza klucza gazowego, co podnosi ich trwałość, utrudnia brudzenie i ułatwia czyszczenie z osadów prochowych.

Bezpiecznik dwustronny STAG Arms Ambidextrous Configurable Safety (z możliwością ustawienia w trybie 45- I 90-stopniowym), rękojeść przeładowania dwustronna STAG Arms Breach Ambidextrous, kolba Magpul CTR Pursuit Leather Edition (ze specjalną, skórzaną podkłądką pod policzek), regulowana, chwyt Magpul MOE K2+, osłona spustu Magpul.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl