Zestaw usprawniający do pazura wyciągu BCM Extractor Spring Upgrade Kit - 3 Pack

  • szt.
  • 69,00 zł
  • Niedostępny

Tej firmy nie trzeba przedstawiać, każdy kto zna się na karabinkach AR15 wpada w zachwyt słysząc hasło "BCM". O Bravo Company USA mówi się że są specjalistami w dziedzinie produkcji karabinków AR-15, M16, M4. Dzięki współpracy z doświadczonymi konstruktorami, dostawcami podzespołów i bogatej wiedzy powstają jedne z najwytrzymalszych karabinków AR15. Dowodem zaufania w produkty BCM są udokumentowane dostawy do Wojsk Specjalnych USA, Armii Stanów Zjednoczonych i wielu innych jednostek oraz tysięcy użytkowników cywilnych.

Sprężyna pazura wyciągu Bravo Company USA wykonana jest z wysokiej jakości stali sprężynowej stworzonej dla zwiększonego napięcia ekstraktora wymaganego w wielu krótkich karabinków AR15. Zestaw BCM Extractor Spring Upgrade Kit zwiększa również niezawodność standardowych karabinków z lufami 16" i 14,5".

Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Bravo Company USA, najważniejsza jest najwyższa jakość. Sprężyna BCM produkowana jest w zakładzie przy zachowaniu norm 9001:2000 z wykorzystaniem najnowocześniejszych maszyn. Produkcja spężyn zaczyna się od ich uformowania z najwyższej jakości stali sprężynowej, obróbki cieplnej i odpuszaczaniu, śrutowania oraz chromowania w końcowej fazie produkcji. Dzięki zastosowaniu tych technik uzyskano produkt o zwiększonej wytrzymałości.

Daj nowe życie swojemu karabinkowi, lub zachowaj części na przyszłość.

Zestaw ten zawiera również nowy wzór trzpienia sprężyny pazura wyciągu, standardowego w nowych karabinkach M4, M4A1, Mk18 oraz M16A4. Sprężyna ekstraktora BCM jest tak silna że nie istnieje potrzeba użycia O-ringa, w razie potrzeby jest on zawarty w zestawie.

Zestaw zawiera:

  • Trzy sprężyny pazura wyciągu BCM
  • Trzy O-ringi Crane Ind.
  • Trzy trzpienie sprężyny pazura wyciągu