Pistolet Shadow Systems CR920 Elite BLK-BLK

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 1SS-4612-T
 • Producent: Shadow Systems
 • Kod producenta: SS-4612-T

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 590,00 zł brutto
 • 5 590,00 zł 4 490,00 zł
 • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

  Zamów

W 2016 roku, w Plano, w Teksasie powstała firma Shadow Systems, którą założyli weterani misji wojskowych, byli funkcjonariusze służb mundurowych oraz doświadczeni zawodnicy dyscyplin strzeleckich. Od samego początku założyciele firmy przyjęli na siebie, jak sami mówią, misję dostarczania najbardziej bezkompromisowej broni codziennego użytku, jak to tylko jest możliwe, spełniającej wysokie wymagania użytkownika, a do tego charakteryzującej się niewygórowaną ceną. Oprócz kompletnej broni Shadow Systems oferuje także wysokiej jakości części do samodzielnego uprgade broni – również w przystępnych cenach. Według zapewnień firmy cała broń z jej oferty oraz wszystkie części wytwarzane są na miejscu i są autorskimi projektami wykonanymi tk, by nie tylko świetnie wyglądać, ale i równie dobrze działać. Park maszynowy pozwala Shadow Systems na produkcję zamków, luf, spustów i innych elementów, a nawet szkieletów.
Każdy produkt przed wpuszczeniem na rynek przechodzi serię testów, zarówno w użyciu EDC, jak i strzelaniach taktycznych oraz sportowych – dopiero po ich pozytywnym zakończeniu kierowany jest do produkcji seryjnej i włączany do oferty.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Shadow Systems CR920 Elite

Pistolet konstrukcyjnie bazujący na rozwiązaniach zastosowanych w Glockach 3. generacji, stanowiący ich rozwinięcie i będący tańszym odpowiednikiem tuningowanych konstrukcji bazujących na austriackim pistolecie.

CR920 Elite to subcompact z rodziny Shadow Systems. Bazuje na polimerowym szkielecie o zmienionym kształcie chwytu i pokryciu wzorem antypoślizgowym, wyprofilowanym tak, by zapewnić możliwie najlepszy i pewny chwyt oraz zapewnić najlepszą kontrolę nad bronią podczas strzelania. 

Zamek pistoletu wykonany jest ze stali nierdzewnej i zabezpieczony powłoką ochronną. Na jego bocznych powierzchniach z przodu i z tyłu oraz na górze wyfrezowane są nacięcia ułatwiające przeładowanie broni i press check. Dodatkowe ryflowania zamka dodają charakteru oraz zmniejszają wagę pistoletu.

Lufa pistoletu ma długość 3,4” i jest lufą matchową, wykonaną ze stali 416R, z zewnętrznymi nacięciami w formie gwintu, w kolorze czarnym.

W standardzie broń wyposażona jest w płaski spust o oporze 4,5-5 lb, przyrządy celownicze z muszką podświetlaną trytem oraz gniazdo w zamku do osadzania celowników mikrokolimatorowych.

 

Masa: 490g
Kaliber: 9mm luger
Długość: 162mm
Długość lufy: 3,4"
Magazynek: 10-nabojowy, 13-nabojowy
Gwarancja: 2 lata