DEMO CENTER

 

WYBIERZ DEMO CENTER!

    

 

REGULAMIN DEMO CENTER BEST HUNTERS

 1. Demo Center na każdej strzelnicy partnerskiej (zwane dalej "Demo Center") jest usługą oferowaną przez Strzelnicę (w zależności od lokalizacji) oraz sklep Best Hunters na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.
 2. Korzystanie z Demo Center jest możliwe wyłącznie po akceptacji regulaminu strzelnicy.
 3. Osoby obsługujące Klientów Demo Center zostaną przeszkolone przez firmę Best Hunters z zakresu oferty Demo Center oraz obsługi broni oferowanej w ramach usługi Demo Center.
 4. Klient Demo Center ma możliwość wyboru modeli broni, które chce przetestować w ramach usługi Demo Center, które zawierają się w ofercie Demo Center oraz są dostępne na Strzelnicy.
 5. Dostępne są dwa pakiety testowe do wyboru: mały i duży.
 6. Strzelnica zastrzega sobie prawo do ustalenia własnych cen w zależności od oferty regularnej strzelnicy. Aktualne ceny i opisy pakietów będą dostępne na podstronie każdego z Demo Center, na stronie internetowej Strzelnicy oraz w siedzibie Strzelnicy.
 7. Klient dokonuje płatności za wykorzystane pakiety testowe na miejscu, na Strzelnicy w formie płatności dostępnej na strzelnicy.
 8. Po zakończonym strzelaniu Klient otrzymuje paragon oraz kupon.
 9. Na paragonie będzie umieszczona pozycja, np. "Pakiet Demo Center JP mały", wskazująca na rodzaj i rozmiar pakietu testowego.
 10. Klient, który zdecyduje się na zakup testowanej broni w przeciągu trzech miesięcy od wizyty w Demo Center, otrzyma rabat na zakupioną broń w wysokości zakupionego pakietu.
 11. Rabat zostanie odliczony od ceny zakupu broni i odpowiada kwocie zapłaconej za jeden pakiet testowy, jeśli ten pakiet dotyczył marki broni, którą Klient chce zakupić.
 12. Informacje o Kliencie uzyskane w trakcie korzystania z usługi Demo Center zostaną wykorzystane do oceny jakości obsługi i doskonalenia usług Demo Center oraz w celach marketingowych. Skorzystanie z oferty Demo Center jest jednoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.