Derya MK12 AS110SF strzelba samopowtarzalna

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1DER-AS110SF
  • Producent: Derya Arms
  • Kod producenta: AS110SF
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność
  • szt.
  • 4 190,00 zł 3 790,00 zł
  • Niedostępny

Derya Arms została założona w 1998 roku w tureckiej prowincji Konya i bardzo szybko stała się jednym z najlepszych tureckich producentów strzelb w pełni zgodnych ze standardami TSE, SAAMI i CIP. Derya eksportuje na cały świat broń przeznaczoną dla myśliwych, strzelców sportowych i służb.

Asortyment obejmuje strzelby powtarzalne, samopowtarzalne, zasilane z magazynków rurowych i pudełkowych o dużej pojemności. Pierwszą zasadą w firmy jest stosowanie wysokiej jakości surowców, które odpowiadają światowemu standardowi produkcji broni i rygorystyczna kontrola procesów na każdym etapie. Derya Arms zapewnia pełną obsługę klientów i wsparcie dla wszystkich swoich marek.

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

Derya MK 12 jest strzelbą samopowtarzalną, wykorzystującą system gazowy do odryglowania zamka, napędu zespołu kinematycznego i przeładowania broni. Gazy z trzech ukośnych otworów na obwodzie lufy są skierowane na pierścień tłoka i tuleję układu pracującego w osi lufy. Otwory są umieszczone w 1/3 długości lufy, co zapewnia większą energię pobieraną na tłok i tym samym niezawodność działania. Sprężyna oporopowrotna suwadła z zamkiem została pracuje w rurze kolby – powielając klasyczny pomysł E. Stonera powszechnie stosowany w aerach.

Derya MK 12 jest z punktu widzenia ergonomii aerem. Jest strzelbą przeznaczoną w sposób szczególny do sportu (IPSC, 3 GUN). Jednak nie tylko. Będzie użyteczna również we wszystkich sytuacjach, w których potrzebna jest duża pojemność magazynków i szybka powtarzalność strzałów z gwarancją niezawodności. Zestaw szyn picatinny (różny w zależności od handguardu) umożliwia mocowanie dowolnej optyki i wyposażenia dodatkowego. 

MK 12 jest wykonana ze stopu aluminium 7075 T6 obrabianego na maszynach CNC. Wyważenie i całkowita masa broni jest uzależniona od wyboru lufy, osłony lufy i podpiętego magazynka pudełkowego.

Masa: 3.5 kg
Kaliber: 12 ga
Komora: 2 3/4" 3"
Urządzenie wylotowe: mc-3 mobile choke set
Długość lufy: 20"
Zastosowanie: Strzelectwo rekreacyjne, Strzelectwo sportowe, Strzelectwo dynamiczne, Myślistwo
W zestawie: sztywny pokrowiec, trzy magazynki, trzy czoki, pas nośny, muszka oraz przeziernik, skośny montaż do muszki i przeziernika, chwyt transportowy, chwyt skośny, zatyczki do uszu , klucz wielofunkcyjny
Gwarancja: 2 lata