Fiocchi amunicja 9mm LUGER FMJTC Black Mamba 100gr

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2F-709412
  • Producent: Fiocchi
  • Kod producenta: 709412
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność

Fiocchi ma zasięg globalny, od historycznego zakładu produkcyjnego w Lecco (Włochy) do fabryki w Springfield, Missouri w Stanach Zjednoczonych, w których firma działa z powodzeniem od ponad 35 lat. Giulio Fiocchi rozpoczął działalność w 1876 roku od zakupu małego upadającego zakładu produkującego broń myśliwską. W bardzo krótkim czasie potrafił tak zmodyfikować i przeorganizować koncepcje produkcji by stać się obecnie jedną z największych na świecie firm produkujących amunicję strzelecką wszystkich rodzajów i kalibrów. Dzięki swojej niezawodności, ugruntowanej przez ponad 140 lat działalności, Fiocchi jest znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów (z tzw. pozycjonowaniem premium), potwierdzonej dużą liczbą międzynarodowych wyróżnień z ponad 15 tytułami olimpijskimi włącznie. Produkcja Fiocchi obejmuje pełną ofertę rynkową skierowana do strzelców, od rekreacyjnej amunicji .22 LR i myśliwskiej do specjalistycznych nabojów przeznaczonych dla snajperów jednostek specjalnych.

 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

CENTERFIRE AMMUNITION

TOP DEFENCE AMMUNITION LINE  "BLACK MAMBA"

Najwyższej jakości, agresywna linia amunicji Fiocchi. Pocisk ze ściętym stożkiem jest bardzo lekki i zoptymalizowany dla każdej broni. Jego niewielka masa pozwala mu osiągnąć dużą prędkość, a tym samym wysoką energię kinetyczną uwalnianą w celu. Płaszcz z tombaku 90/10 z dodatkową powłoką „Black Mamba” zapewnia małe opory tarcia w lufie. „Black Mamba” to w pełni metalowa pocisk o bardzo duzej mocy obalającej i zmniejszonej przebijalności przeszkód.

Kaliber: 9mm luger
Masa pocisku: 100 gr/6,48 g
Typ pocisku: fmjtc bm
Długość łuski: 19,15 mm
Rodzaj spłonki: standardowa
Prędkość początkowa: 435 m/s
Energia początkowa: 614 j
Maksymalne ciśnienie: 2350 bar
Ilość sztuk w opakowaniu: 50 szt.
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 1000 szt.
Zastosowanie: Strzelectwo bojowe