Fiocchi TT TWO 12/70 28g 8 (TRAP/SKEET/ COMPAK SPORTING)

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3514
  • Producent: Fiocchi
  • Kod producenta: 86 2218
  • Dostępność: Dowiedz się o dostępność Dowiedz się o dostępność

Fiocchi ma zasięg globalny, od historycznego zakładu produkcyjnego w Lecco (Włochy) do fabryki w Springfield, Missouri w Stanach Zjednoczonych, w których firma działa z powodzeniem od ponad 35 lat. Giulio Fiocchi rozpoczął działalność w 1876 roku od zakupu małego upadającego zakładu produkująceego broń myśliwską. W bardzo krótkim czasie potrafił tak zmodyfikować i przeorganizować koncepcje produkcji by stać się obecnie jedną z największych na świecie firm produkujących amunicję strzelecką wszystkich rodzajów i kalibrów. Dzięki swojej niezawodności, ugruntowanej przez ponad 140 lat działalności, Fiocchi jest znana na całym świecie z najwyższej jakości produktów (z tzw. pozycjonowaniem premium), potwierdzonej dużą liczbą międzynarodowych wyróżnień z ponad 15 tytułami olimpijskimi włącznie. Produkcja Fiocchi obejmuje pełną ofertę rynkową skierowana do strzelców, od rekreacyjnej amunicji .22 LR i myśliwskiej do specjalistycznych nabojów przeznaczonych dla snajperów jednostek specjalnych. 

Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o kontakt telefoniczny 22 873 09 50 lub mailowy sklep@besthunters.pl

CLAY TARGET SHOTSHELLS

Wszechstronna i zróżnicowana amunicja Fiocchi do strzelań sportowych od treningu do wyczynu mistrzowskiego. Produkowana z niezwykłą starannością z najlepszych komponentów, pozwala bardzo precyzyjnie dobrać nabój do broni, do zadań, które chcemy zrealizować i do własnych preferencji.  

SPORTING LINE

Zróżnicowana linia amunicji Fiocchi Sporting jest przeznaczona do strzelań sportowych. Od strzelań treningowych na średnich i dłuższych dystansach (TT TWO), do udziału w zawodach. W zależności od własnych preferencji i warunków strzelania mamy do dyspozycji naboje F3 na duże odległości, Piston na średnie i Bior z niklem na krótkie. Wersja Fibre dba o środowisko używając bidegradowalnej włókniny zamiast tworzyw sztucznych. Ponadto Fiocchi oferuje fanom małych kalibrów gładkolufowych trzy naboje w kalibrach 20, 28 i 410 przeznaczone do sportu.

TT TWO SPORTING

Linia TT jest stworzona dla osób doskonalących się strzelaniach sportowych. Specjalnie dobrane komponenty ułatwiają trening i umożliwiają dostosowanie amunicji do własnych oczekiwań. TT TWO są dostępne w kilku naważkach, a także w szerokiej gamie rozmiarów śrutu odpowiednich dla różnych dyscyplin: trap, skeet, double trap, sporting i compak. 

TT TWO

12/70/12 blue 28 8

SPECYFIKACJA

Kaliber: 12/70
Masa pocisku: 28 g
Masa śrutu: 28 g
Numer śrutu: 8
Przybitka: plastic container
Rodzaj zamknięcia: gwiazdka
Ilość sztuk w opakowaniu: 25 sztuk
Ilość sztuk w opakowaniu zbiorczym: 250
Zastosowanie: Strzelectwo sportowe