Kolimator Trijicon RMR®cc Red Dot Sight 3,25 MOA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: TR-CC06-C-3100001
  • Producent: Trijicon
  • Kod producenta: CC06-C-3100001
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 490,00 zł

Kolimator Trijicon RMR®cc Red Dot Sight 3,25 MOA

Trijicon RMR®cc Red Dot Sight ma niskoprofilową, wąską charakterystyczną, opatentowaną obudowę, której kształt zapewnia absorbcję energii uderzenia i jej rozproszenie poza soczewkę, dzięki czemu celownik jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. W tym modelu zastosowano także przeprojektowaną i ulepszoną elektronikę, która sprawdziła się w celownikach montowanych na broni krótkiej.

Celownik stanowi bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla wojska, policji, służb mundurowych, skrytego noszenia broni do samoobrony, ale sprawdzi się także w strzelectwie sportowym oraz myślistwie.

RMR Type 2 wyposażony jest w diodę LED, której jasnością steruje się wygodnie dzięki przyciskom + i – umieszczonym na bocznych ściankach obudowy celownika. Duże przyciski zapewniają łatwość obsługi także dłońmi w rękawiczkach, a także przełączanie elektroniki celownika pomiędzy trybem automatycznym i manualnym oraz wyłączenie celownika przed odłożeniem broni na dłuższy czas do szafy.

Tryb automatyczny jest identyczny, jak w celowniku LED RMR, jeśli wybrany zostanie tryb ręczny, celownik pozostanie w nim przez 16,5 godziny od ostatniego naciśnięcia przycisku – jeśli w tym czasie ponownie nie będzie naciśnięty przycisk, to urządzenie samoczynnie wróci do trybu automatycznego.

Użytkownik ma także możliwość zablokowania przycisków i korzystania z celownika w trybie wyłącznie automatycznym.

Trijicon RMR®cc Red Dot Sight są wyposażone w emiter projektujący plamkę 3.25 MOA i kompatybilne z urządzeniami noktowizyjnymi. Punkt celowniczy u.25 MOA jest na tyle mały, by umożliwić precyzyjne celowanie, pozostając jednocześnie na tyle dużym, żeby zapewnić szybkie wprowadzenie broni w cel.

Niewielkie rozmiary obudowy czynią go idealnym celownikiem na broń do EDC i samoobrony,  uwagi na zminimalizowane prawdopodobieństwo zahaczenia celownikiem o odzież podczas wyjmowania broni.