Pistolet M&P 22 MAGNUM SERIES

  • 4 190,00 zł
  • Uprzejmie informujemy, że ten produkt koncesjonowany jest jedynie prezentacją oferty. W celu potwierdzenia jego dostępności prosimy o wypełnienie formularza pod przyciskiem "Zamów".

    Zamów

Model M&P 22 MAGNUM to pistolet o niezwykłych parametrach na niezwykłą amunicję!

M&P 22 MAGNUM wprowadza nową i innowacyjną technologię – system Tempo. System ten ma szereg cech, które wpływają na niezawodność i powtarzalną prace pistoletu. Cały mechanizm zaczyna swoją pracę dopiero w momencie kiedy pocisk będzie już na zewnątrz, a ryglowanie następuje poprzez obrót lufy, a to zapewnia niezwykłą celność pistoletu.

Jakość pracy i niezawodność spustu stanowi system wewnętrznego kurka, który pozwala na pracę z każdą dostępną amunicją. 

Pistolet ma smukły kształt, a rękojeść ma odpowiednie teksturowanie zapewniające pewną pracę.

Broń jest oczywiście całkowicie obustronna oraz zaprojektowana wobec aktualnych standardów i wymogów strzelców. Oczywiście pistolet jest OPTIC READY i współpracuje z większością kolimatorów dostępnych na rynku.

Pistolet posiada zewnętrzne bezpieczniki oraz pojemność magazynków to aż 30 sztuk amunicji.

Amunicja .22 WMR (Winchester Magnum Rimfire) to nabój bocznego zapłonu opracowany przez firmę Winchester w 1959 roku. Jest to rozszerzona i mocniejsza wersja popularnego naboju .22 LR (Long Rifle).

Nabój .22 WMR ma średnicę pocisku 5,7 mm (0,224 cala) i jest znany z lepszej penetracji, większego zasięgu i wyższej energii w porównaniu z .22 LR. Oferuje on również większą prędkość początkową, zwykle od 530 m/s (1 750 stóp na sekundę) do 660 m/s (2 200 stóp na sekundę), w zależności od konstrukcji pocisku i ładunku prochowego.
AMUNICJA, KTÓRĄ TESTOWANO Z TYM PISTOLETEM

Producent: Smith&Wesson
Masa: 22 oz
Kaliber: .22 wmr
Długość: 8.4 in
Długość lufy: 4,35"
Magazynek: (2) 30 nabojowe